pristato:

Video, audio, biuras

Rinkitės pagal kategoriją

Gyvenkite įspūdingų vaizdų ir garsų apsuptyje: televizoriai internetu, garso kolonėlės, belaidės kolonėlės, projektoriai 

Šiuolaikinė naujausia vaizdo ir garso technika jūsų stilingiems namams ir biurui. Jus maloniai nustebins didelis populiariausių ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų - LG, Samsung, Sony, Philips, Sharp ir kt. - televizorių pasirinkimas. Čia rasite pažangiausius QLED, OLED, 8K, 4K, smart televizorius su WiFi, kuriuos galėsite išsirinkti bet kokios pageidaujamos įstrižainės, raiškos, su priedais ar pagal televizoriaus kainą. Užsisakykite televizorių internetu ir pristatysime jį jums tiesiai į namus. 

Jūsų patogumui galite rinktis komplektus, pvz. televizorius ir garso sistema (soundbar), - pirkdami komplektą visada galite būti ramūs, kad įsigysite juos už optimalią kainą. Nuosavą namų kino teatrą susikursite ne tik su naujausiu televizoriumi, bet ir su namų kino sistema ar į filmo veiksmų sukūrį įtraukiančia garso sistema ir audio aparatūra.

Mūsų atrinkta audio technika turėtų pradžiuginti melomanus, nes pas mus rasite vinilinių plokštelių grotuvus, patefono adatas ir galvutes, stiprintuvus ir kitą reikiamą audio techniką už prieinamą kainą. 

Mėgaukitės įkvepiančia muzika ne tik namuose, bet ir lauke, aktyviai leisdami laiką su artimaisiais. Klausykite mėgstamos muzikos visur ir visada: pas mus siūlomos itin kokybiškos nešiojamos kolonėlės (rasite ir vandeniui atsparias kolonėles), bluetooth kolonėlės pagal įvairiausius jūsų poreikius.

Pasirūpinsime ne tik jūsų namų vaizdo ir garso aparatūra, bet ir jūsų biuro modernumu. Atnaujinkite savo konferencijų salę su naujausiais lazeriniais projektoriais, mikrofonais ir kita prezentacijų įranga. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.