Tinklo įranga

Tinklo įrangos dėka mes galime vienu metu sklandžiai prisijungti prie interneto su keliais įrenginiais (kompiuteriu, televizoriumi, planšete, išmaniuoju telefonu ir kt.), į bendrą tinklą sujungti ne vieną kompiuterį ir kitus įrenginius (spausdintuvus, skenerius) biure, kad galėtume greitai ir efektyviai dalintis duomenimis ar atsispausdinti dokumentus. 

Dažniausiai tinklo įranga skirstoma į bevielio tinklo ir laidinio tinklo įrangą. Plačiau apžvelgsime dažniau naudojamus bevielio tinklo prietaisus.

Bevielio tinklo įrangos kategorijai priklauso įvairiausi prietaisai: nuo nedidelių tinklo adapterių ir belaidės prieigos taškų, iki didesnės įrangos, tokios kaip belaidžiai maršrutizatoriai su antenomis. Dual Band maršrutizatoriai suteikia geresnę signalo kokybę ir užtikrina stabilų veikimą (bet naudojant šio tipo maršrutizatorius būtina įsitikinti, kad bevielio tinklo plokštė irgi palaiko šį Dualband režimą).

Pastebėjote, kad jūsų WiFi internetas pradėjo veikti lėčiau ir vis susiduriate su ryšio problemomis? Gali būti, kad laikas atsinaujinti bevielio tinklo įrangą arba, jei jūsų maršrutizatorius ("routeris") yra nutolęs nuo jūsų kompiuterio, galbūt jums pakaks tiesiog išsirinkti Wi-Fi signalo stiprintuvą. Rinkdamiesi signalo stiprintuvą atkreipkite dėmesį į jo didžiausią duomenų perdavimo spartą ir saugumą (namų vartotojams prieinamas WPA2-PSK yra aukščiausio lygio saugumo protokolas). 

Kokios įrangos reikia įprastam namų tinklui?

Dažniausiai namų tinklo sąranka yra tokia:  

  1. Interneto paslaugų teikėjas (IPT) teikia interneto paslaugą per kabelį (telefono, šviesolaidžio), kurio įvadą įmontuoja pas vartotoją sienoje.
  2. Prie šio interneto kabelio prievado jungiamas modemas, kuris gauna interneto ryšį.
  3. Ethernet kabeliu prie modemo prijungiamas maršrutizatorius, jis gauna interneto ryšį iš modemo ir sukuria namų ar vietinį Wi-Fi tinklą.
  4. Stacionarūs kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, išmanūs (smart) televizoriai, planšetės, spausdintuvai, išmanieji telefonai ir kt. namų ar biuro prietaisai jungiami prie maršrutizatoriaus skleidžiamo bevielio interneto ryšio.
  5. Jeigu reikia, toliau nuo maršrutizatoriaus esančioje patalpoje pastatykite Wi-Fi signalo stiprintuvą, kad net ir tolimiausiame namų kampelyje lengvai pasiektumėte interneto ryšį.

Jeigu iki Jūsų namų ar biuro nėra galimybės atvesti šviesolaidinio interneto ryšio, tuomet jums gali praversti nešiojami interneto modemai su SIM kortele. 

Dar labai dažnas mūsų klientų pirkinys yra bevielio tinklo adapteris. Kas tai per įrenginys?

Bevielio tinklo adapteriai leidžia įrenginiams prisijungti prie WiFi tinklo, net jei įrenginiai neturi bevielio ryšio galimybių. Bevieliai USB adapteriai yra puikus pasirinkimas stacionariems kompiuteriams, kurie paprastai prie interneto prijungiami tik Ethernet kabeliu. Į nešiojamus ir stacionarius kompiuterius taip pat galima integruoti belaidžio tinklo plokštes, jei jų sistemos jas palaiko. Yra trys pagrindiniai belaidžio tinklo adapterių ir plokščių tipai:

  • Wi-Fi adapteriai: jungiasi prie LAN
  • Mobilieji adapteriai (su SIM kortele): teikia 3G, 4G ir 5G ryšio paslaugas
  • Bluetooth adapteriai: belaidis duomenų perdavimas tarp įrenginių, nutolusių per nedidelį atstumą. 

Šioje prekių kategorijoje rasite ir IP (interneto protokolo) vaizdo stebėjimo kameras jūsų namų ir verslo saugumo užtikrinimui. Skirtingai nei paprastos (analoginės) apsaugos kameros, IP kameros siunčia ir priima duomenis kompiuteriniu tinklu arba per internetą. Taigi, kad ir kur jūs bebūtumėte, visuomet galite prisijungti prie savo vaizdo stebėjimo kameros ir įsitikinti, kad jūsų namai ar verslo patalpos yra saugūs. 

IP kameros turi daug megapikselių ir pasižymi itin aukšta vaizdo kokybe, todėl matysite net ir mažiausias vaizdo detales. Galime pasiūlyti tiek vidaus, tiek lauko IP kameras, kurios sklandžiai veikia net ir itin atšiauriomis oro sąlygomis. Siūlome apsaugos kameras su įvairiomis funkcijomis: naktinio matymo kameras, 360 laipsnių kampu besisukančias ir filmuojančias kameras, IP kameras, kurios atsiunčia pranešimą jums į el.paštą vos tik užfiksuoja judesį ir pan. 

Apsižvalgykite mūsų IP vaizdo stebėjimo kamerų asortimente, esame tikri, kad rasite sau tinkamiausią namų ar verslo patalpų apsaugos variantą. Jeigu kyla klausimų dėl kameros pasirinkimo, visuomet galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie mielai Jums mielai patars. 

 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.