Kompiuterinė technika

Reikalingas stacionarus, nešiojamas, planšetinis, o gal žaidimų kompiuteris? Esate tinkamoje vietoje!

Šiuolaikinis žmogus jau turbūt nebeįsivaizduoja savo darbo ir net laisvalaikio be kompiuterio. Dažnai jų turime ne vieną - biure mūsų nepamainomas pagalbininkas yra stacionarus kompiuteris su monitoriumi (ar dviem) arba nešiojamas kompiuteris, kuprinėje dažnas turi planšetinį kompiuterį, ant naktinio staliuko prie lovos nebestūkso knygų kalnai, nes milijonai knygų telpa į kompaktiškus elektroninius knygų skaitytuvus (e-skaitykles), na o po darbų ar savaitgaliais ne vienas įsijungia neįtikėtinus nuotykius ir adrenaliną žadančias žaidimų konsoles (PlayStation, Xbox). 

Pirmi.lt parduotuvėje rasite didelį žinomų gamintojų kompiuterių pasirinkimą, pagal savo poreikius ir turimą biudžetą: Apple, Dell, HP, Asus, Acer, MSI, Razer, Toshiba ir kt.

Jeigu nerandate kompiuterio pagal savo norimus parametrus, galime jums pasiūlyti moderniausius kompiuterių komponentus, tad galėsite patys susikomplektuoti kompiuterį, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius. Galbūt jus domina kriptovaliutų kasimo įranga? Pas mus rasite jums reikalingas ypač galingas vaizdo plokštes ir kitus reikalingus komponentus, tokius kaip maitinimo blokai, procesoriai ir kt. 

Pasirūpinome, kad viską rastumėte vienoje vietoje ir galėtumėte įsigyti ne tik kompiuterį, bet ir viską, ko gali prireikti sklandžiam darbui su juo: tinklo įranga (modemai, maršrutizatoriai ir t.t.), kabeliai, adapteriai, visi kompiuterių priedai (periferija), tokie kaip pelytės, klaviatūros, ausinės. 

Kartu su kompiuteriu rekomenduojame įsigyti ir legalią operacinę sistemą, biuro programas (Microsoft 365, Office, Visio Professional ir kt.), bei antivirusines ir apsaugos programas.

Tam, kad jaustumėtės saugiai ir ramiai dėl savo naujojo kompiuterio kokybės ateityje, pasirūpinkite ir jo gamintojo garantijos pratęsimu. Ją galite prasitęsti nuo 1 iki 5 metų. 

Ypatingą dėmesį skyrėme kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Jiems parengėme specialią kategoriją (Žaidėjų įranga, konsolės, žaidimai ir priedai), kur kiekvienas kompiuterinių žaidimų mylėtojas išsirinks ne tik naujausius kompiuterinius žaidimus ir kompiuterių priedus (žaidimų ausines, specialias pelytes, svirtis, vairus žaidimams ir pan.), bet ir patogius, ergonomiškus, žaidimams pritaikytus stalus ir kėdes, jų priedus (pagalvėles, kilimėlius, atramas, laikiklius).

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.