Žaidėjų įranga, konsolės, žaidimai ir priedai

Pasirūpinome, kad Jūsų pirmi potyriai įsijungus naują žaidimą būtų tik patys geriausi!

Nesvarbu, kokius kompiuterinius žaidimus jūs mėgstate - jums reikalinga tinkama ir patikima kompiuterinė įranga, kad galėtumėte žaisti be jokių trukdžių. Mūsų parduotuvėje rasite žaidimų konsoles (pvz. Microsoft Xbox, Sony Playstation) bei populiariausius ir naujausius kompiuterinius žaidimus tiek konsolėms, tiek kompiuteriui. 

Populiariausios žaidimų konsolės:

  • Sony Playstation 5 (PS5) su DualSense pulteliu. Ši konsolė pasižymi itin dideliu duomenų perdavimo greičiu dėl galingo SSD atminties disko, todėl jūsų žaidimų sesijos užsikraus akimirksniu. PS5 palaiko iki 8K ekrano raišką, o su žaidimų ausinėmis leis mėgautis 3D garsu, prilygstančiu Dolby Atmos erdvinio garso technologijai. Atskiro dėmesio nusipelno ir belaidis PS5 DualSense žaidimų pultelis, kuris nors ir yra klasikinio dizaino, bet savyje slepia itin daug naujovių. Sony šiame pultelyje panaudojo haptic feedback grįžtamąjį ryšį, kuris leidžia žaidimų kūrėjams perteikti žaidėjams tokius potyrius, kaip lietaus lašai ar bėgimas per smėlį paplūdimyje. Rekomenduojame išbandyti PS5 žaidimų konsolę su naujuoju pulteliu - jūsų lūkesčiai tikrai bus viršyti!
  • Microsoft Xbox Series X konsolė - PS5 konkurentė, nenusileidžianti galingais technininiais duomenimis. Ši konsolė irgi turi itin talpų SSD diską (1 TB) ir ypač galingą grafikos procesorių, leidžiantį žaisti žaidimus 8K raiška. Ji pasižymi žymiai greitesniu žaidimų pakrovimo laiku (palyginus su ankstesnių serijų Xbox konsolėmis), turi Dolby Vision ir Atmos palaikymą, bei su šia konsole suderinami šimtai senesnių Xbox serijų žaidimų. 

Rinkdamiesi naują žaidimą pasižvalgykite ir po platų žaidimų priedų pasirinkimą, kad žaidimo patirtis būtų pati geriausia ir patogiausia (pvz. žaidimų stalai, kėdės, virtualios realybės VR akiniai, vairai, valdymo pulteliai, žaidimų pelės ir klaviatūros, specialios ausinės žaidimams, ir kiti priedai bei aksesuarai). 

Siūlome itin didelį žaidimo kėdžių pasirinkimą, kad patenkintume kiekvieno žaidimų mylėtojo skonį. Atrinkome pasaulyje žinomų ir patikimų gamintojų žaidimų kėdes: Arozzi, Razer, Gamdias, Canyon. Išsirinkite žaidimų kėdę pagal norimą spalvą, reguliavimo galimybes (atkreipkite dėmesį, ar galima reguliuoti nugaros atramos padėtį, porankių aukštį, ar galima sūpuotis ir pan.), funkcijas (apšvietimas), papildomus priedus (pvz. atrama galvai, pagalvėlė juosmeniui, laikiklis gėrimui ir pan.), maksimalią apkrovą (dažniausiai kėdžių maksimali apkrova yra iki 120 kg arba 150 kg, bet galime pasiūlyti ir tokių kėdžių modelių, kurie atlaiko iki 200 kg apkrovą). 

Žaidimų (arba dar dažnai vadinamas - geimerių) kėdes dažnai renkasi ne tik žaidimų entuziastai, bet ir biuro darbuotojai, kuriems tenka daug valandų praleisti dirbant kompiuteriu. Kadangi šios kėdės pasižymi itin puikia ergonomika, mūsų klientai jas renkasi ir į ofisą, ir į namus prie kompiuterio stalo. Nuo biuro kėdės ši kėdė paprastai skiriasi savo dizainu, pagaminimo medžiaga (žaidimų kėdžių apmušalas dažniausiai yra pralaidus orui), reguliavimo galimybėmis ir tuo, kad yra pritaikyta itin ilgam ir patogiam sėdėjimui. Išsirinkę tinkamą kėdę nepamirškite ir naudingo jos aksesuaro, apsaugančio grindų dangą po kėde - stilingo ir patvaraus žaidimų kėdės kilimėlio

Pasinerkite į nepakartojamus nuotykius ir kvapą gniaužiančius žaidimus kartu su naujais pirkiniais iš pirmi.lt parduotuvės. Užsisakykite internetu vos per kelias minutes ir jau po kelių dienų gaukite siuntinį tiesiai į namus arba artimiausią prekių atsiėmimo skyrių. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.