Telefonai, foto, video

Populiariausių gamintojų (Samsung, Apple, Xiaomi ir kt.) mobilieji telefonai, išmanieji laikrodžiai, vaizdo kameros, fotoaparatai

Mažieji kasdienybės pagalbininkai, be kurių jau sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą: mobilieji telefonai, išmanieji laikrodžiai ir apyrankės, fotoaparatai ir video kameros. Pirmi.lt elektronikos prekių parduotuvėje tikrai išsirinksite jūsų poreikius labiausiai atitinkantį mobilųjį telefoną, čia rasite populiariausių gamintojų - Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, OnePlus, Blackview ir kt.- mobiliuosius telefonus. 

Įsigiję naują telefoną, nepamirškite ir telefono apsaugos - įsigykite jūsų išsirinktam modeliui pritaikytą telefono dėklą, apsauginį stiklą telefonui, o jeigu mėgstate darytis asmenukes, jums pravers telefono laikiklis - žiedas arba asmenukių lazda. 

Daugelis mūsų ant rankos riešo nešiojame nebe įprastus, o išmaniuosius laikrodžius, kuriuos pagal dizainą kartais sunku atskirti nuo įprasto. Mūsų asortimentą sudaro sportiniai, klasikiniai, vyriški, moteriški, vaikiški išmanieji laikrodžiai, kuriuos pasirinksite pagal norimas funkcijas, gamintoją ir laikrodžio kainą. 

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams siūlome kokybiškas veiksmo kameras (filmavimo kameros) (GoPro kameros, Fimi, Acme), o tėveliai bus ramūs, nes dėl savo mažylių saugumo galės išsirinkti tinkamiausią kūdikio stebėjimo kamerą (dar kitaip vadinama mobili auklė su kamera arba video auklė). 

Ypatingai didelio klientų susidomėjimo sulaukia namų apsaugos vaizdo kameros, lauko stebėjimo kameros, kurios yra nepastebimos, aukštos raiškos ir leidžia jums be rūpesčių vykti atostogų, nes bet kurią akimirką galite matyti savo namus ir jų aplinką. 

Išskirtinį dėmesį skyrėme fotografams. Tiek profesionalai, tiek mėgėjai mūsų parduotuvėje ras visą jiems reikalingą fototechniką: nuo populiariausių fotoaparatų (skaitmeniniai, veidrodiniai, momentiniai fotoaparatai) bei visų jų priedų iki visos įmanomos fotostudijos įrangos (apšvietimo rinkinių (foto apšvietimo lempos), šviesdėžių (softbox), stovų ir pan.). 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.