Staliniai kompiuteriai

Lenovo, Apple, Dell, HP ir kitų gamintojų stacionarūs kompiuteriai ir itin galingos darbo stotys

Nepaisant populiarių nešiojamų sprendimų, tokių kaip nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai, niekas nepakeis stacionarių kompiuterių dėl jų galingumo, ilgaamžiškumo ir galimybės lengvai keisti jų komponentus pagal savo poreikius. Stacionarūs kompiuteriai yra įvairių tipų, turi skirtingas galimybes, nuo kurių, be abejonės, priklauso ir jų kaina. Mūsų el. parduotuvėje rasite itin didelį stacionarių kompiuterių asortimentą - nuo itin galingų darbo stočių (angl. workstation) iki akį traukiančių AIO (All-in-One) iMac kompiuteriu.

Stalinių (desktop) kompiuterių tipai

Staliniai kompiuteriai yra dviejų pagrindinių tipų: 

  1. tower (bokšto) tipo korpuso (nuo žemo (25 cm) arba SFF (mini kompiuterio) iki aukšto (75 cm)). Tower tipo kompiuteriai paprastai yra statomi ant stalo arba po stalu vertikaliai ir jungiami kabeliais su monitoriumi ir kitais priedais (pelyte, klaviatūra).
  2. AIO (All in One - viskas viename) tipo. „Viskas viename“ staliniai kompiuteriai turi procesorių, duomenų saugyklą ir atmintį pačiame monitoriuje, taip sudarydami vieną, nedaug vietos užimantį įrenginį.

Taip pat pas mus galite rasti specialiai žaidimams sukurtų kompiuterių modelių. Daugelyje stalinių kompiuterių veikia Windows operacinė sistema, tačiau jei esate Apple gerbėjas, jums patiks AIO kompiuteriai Apple iMac su iki 27 colių įstrižainės ekranu, idealiai tinkantys dirbant su grafikos dizainu ir video redagavimu.

Kuo skiriasi įprasti stacionarūs kompiuteriai ir kompiuteriai-darbo stotys (angl. WorkStation)?

Nors jie atrodo ir veikia panašiai, pagrindinis skirtumas yra tai, kas slypi po korpusu. Pačioje pradžioje, darbo stotys buvo sukurtos NASA naudojimui, kad būtų galima atlikti itin sudėtingas duomenų apdorojimo ir grafikos atvaizdavimo užduotis. Dėl to darbo stotis ypatingai tinka sudėtingoms kompiuterinėms užduotims, tokioms kaip vaizdo įrašų redagavimas, intensyvūs skaičiavimai, projektavimas bei gamyba (CAD/CAM).

Darbo stočių savybės

Darbo stotyse yra sumontuota aukštos kokybės aparatinė įranga, pvz., kelių branduolių procesoriai, skirti efektyviam kelių užduočių atlikimui, didelės talpos SSD įrenginiai, skirti žaibiškam duomenų išsaugojimui ir atkūrimui, ir ECC (angl. error-correcting code memory) RAM atmintis, galinti aptikti ir ištaisyti įvairių tipų atminties neatitikimus. Daugelyje darbo stočių kompiuteriuose yra įmontuotos aukščiausios klasės vaizdo plokštės su specialia vaizdo  atmintimi. Tokius kompiuterius renkasi mūsų klientai, dirbantys su vaizdų ir video redagavimu.  

Stacionarūs kompiuteriai mažoms erdvėms

AIO kompiuteriai - all-in-one (viskas viename) kompiuteriai, kurių procesoriai įmontuoti monitoriuje, tad jūs sutaupote vietos ant savo darbo stalo ir išvengiate netvarkos dėl laidų raizgalynės. Taipogi galite rinktis SFF - mini kompiuterius, kurie yra pakankamai maži, kad tilptų ant stalo krašto arba už monitoriaus. Tad nesvarbu, ar dirbate biure, ar nedideliame namų ofise - jūs tikrai rasite sau tinkantį kompiuterį mūsų dideliame asortimente.  

Jei jūsų verslas ar hobis priklauso nuo patikimų kompiuterinių sistemų, kurios gali susidoroti su pačiomis sudėtingiausiomis užduotimis, pirmi.lt parduotuvėje rasite  stacionarius kompiuterius darbui, mokslams arba žaidimams už itin gerą kainą. Apsižvalgykite mūsų siūlomame pirmaujančių prekės ženklų asortimente ir pasirinkite tinkamą kompiuterį ir priedus jam, atitinkančius jūsų poreikius.   

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.