Sveikatos priežiūra

Viskas sveikatai: inhaliatoriai, oro drėkintuvai, difuzoriai, masažuokliai, šildomos antklodės ir kt.

Didelis sveikatos priežiūros prekių pasirinkimas: apsauginės kaukės, COVID-19 greitieji antikūnų nosiaryklės arba kraujo testai, išmanūs kraujo spaudimo matavimo aparatai (belaidžiai, su Bluetooth sistema ilgalaikiam stebėjimui), patikimi ir tvirti oksimetrai - pulsometrai (pulsoksimetrai)

Greitam ir lengvam temperatūros matavimui - itin tikslūs, bekontakčiai, skaitmeniniai, infraraudonųjų spindulių termometrai iš žinomų elektroninių sveikatos priemonių gamintojų (Medisana, iHealth, Beurerm, Rossmax). Bekontaktis termometras ypatingai pravers tėveliams, auginantiems mažus vaikus.

Siautėjant ligoms, namuose pravers turėti inhaliatorių, kurio dėka greičiau įveiksite visas peršalimo ligas. Be to, galime pasiūlyti ir atsargines inhaliatorių dalis. Prevenciją nuo ligų užtikrinsite namų ir darbo aplinkoje naudodami ultragarsinius oro drėkintuvus, kurie užtikrins švarų aplinkos orą ir neleis išdžiūti gleivinei (AH 660, Medisana  ), bei pažangiausių technologijų kvapų difuzorius (Medisana, spalvų terapijos funkciją turintys kvapų difuzoriai), kuriems pas mus galite įsigyti ir specialių, kvapų difuzoriams skirtų aromaterapinių eterinių aliejų.

Jeigu ieškote šildomos antklodės, paklodės ar pagalvėlės - esate reikiamoje vietoje, nes galime jums pasiūlyti įvairiausių tekstilinių šildytuvų pagal skirtingą dydį, šildymo lygius ir kainą. 

Pirmi.lt asortimente turime ir profesionalių išmaniųjų veidrodžių (Himirror Mini Smart), kurie atliks veido odos būklės analizę, nustatys ir parodys problemines vietas, bei padės sekti ir suprasti odos būklės pokyčius, naudojant tam tikrus kosmetikos produktus ar atliekant grožio procedūras, veido masažus. Išmanusis veidrodis su jutikliniu ekranu, padės jums sėkmingai spręsti odos problemas ir siekti savo nustatytų veido odos būklės gerinimo tikslų. Tiesiog susisiekite savo išmanųjį veidrodį su išmaniuoju telefonu Bluetooth, Wi-Fi arba USB jungtimi ir pasijuskite kaip per apsilankymą pas geriausią kosmetologą. 

 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.