Serveriai ir duomenų saugyklos

Mūsų el.parduotuvėje rasite itin platų serverių, duomenų saugyklų ir jų priedų asortimentą iš žinomų ir patikimų gamintojų - HP, Dell, Lenovo, Deltaco, APC ir kt. Išsirinkite reikiamus komponentus serveriui iš šių kategorijų:

  • Serverių spintos ir priedai. Čia rasite tokias prekes kaip komutacinės spintos (pakabinamos, montuojamos sienoje arba pastatomos), serverių lentynos, stovai, komutatoriai ir komutacinės panelės, maitinimo blokai, galios paskirstymo blokai, serverių aušintuvai, laikikliai, varžtai ir jų rinkiniai, kabelių tvarkymo kanalai, ir kt. 
  • Serverių programinė įranga. Siūlome žinomų prekės ženklų programinę įrangą serveriams: Microsoft, HP, Dell, Lenovo ir kt. 
  • Serveriai ir duomenų saugyklos. Serveriai turi daug komponentų, skirtų kodo vykdymui, siųsti ar gauti tinklo duomenis ir saugoti duomenis trumpą ir ilgą laikotarpį. Šie serverių komponentai paprastai yra žymiai galingesni nei kompiuterių, bet jie atlieka tą patį vaidmenį. Pagrindiniai serverių komponentai yra šie: 
  1. Procesorius (CPU) - tai serverio smegenys, kurios gali per sekundę atlikti milijardus skaičiavimų ir įvykdyti kodą. 
  2. Operatyvioji atmintis (RAM). Serverių operatyvioji atmintis nekaupia duomenų, ji yra trumpalaikė ir saugo duomenis, su kuriais tuo momentu dirba operacinė sistema. Kuo didesnė RAM atmintis, tuo greičiau gausite duomenis iš serverio. 
  3. Duomenų saugykla (HDD arba SSD). Serveriuose saugomi visi tinklalapio duomenys, duomenų bazės, programų kodai, elektroninio pašto serveriai, įvairūs failai. Paprastai serveriuose naudojami tradiciniai kietieji atminties diskai (HDD) (informacija įrašoma  į magnetines besisukančias plokšteles) arba greitesni ir brangesni SSD kietieji diskai (informacija įrašoma į flash atminties korteles). Saugyklos tipas pasirenkamas pagal poreikius. Jeigu serveris bus naudojamas archyvavimui, tuomet pakaks ir HDD kietojo disko, bet jeigu serverį planuojate naudoti duomenų bazėms, tuomet rekomenduojame rinktis SSD kietąjį diską, pasižymintį itin dideliu duomenų apdorojimo greičiu. 
  4. Pralaidumą užtikrinantys komponentai - jeigu jūsų svetainė bus patalpinta serveryje su mažu pralaidumu, tikėtina, kad jūsų svetainės lankytojai tam tikru momentu gali nebepasiekti jūsų internetinio puslapio, tad galite prarasti klientus. 
Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.