Smulki buitinė technika

Smulki buitinė technika internetu: garų lygintuvai, maisto vakuumavimo aparatai, prietaisai drabužių priežiūrai ir siuvimo mašinos

Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite būtiniausią smulkią buitinę techniką, kuri padės greitai ir lengvai pasirūpinti tvarkinga drabužių išvaizda, maisto šviežumu, bus nepamainomas jūsų padėjėjas, jeigu užsiimate siuvimu ir pan. Parduotuvėje rasite šias prekių smulkios buitinės technikos kategorijas:

  • Lygintuvai. Gausus pasirinkimas įprastų lygintuvų ir rankinių lygintuvų. Rankinis garų lygintuvas taps jūsų nepamainomu padėjėju, nes išlyginti palaidinę ar marškinius užtruksite vos porą minučių ir jums net neprireiks skleisti lyginimo lentos. Siūlome tiek rakinius garinius lygintuvus, tiek lyginimo sistemas su specialiu laikikliu (stovas su pakaba) drabužiams. Pas mus rasite populiariausių gamintojų lygintuvus: Philips, Tefal, Beko, Cecotec, Bosch, Braun ir kt., kurie sulaukia vien tik teigiamų klientų atsiliepimų.
  • Vakuumavimo aparatai. Vis dažniau mūsų klientų naudojami maisto vakuumatoriai, padedantys išsaugoti nepakitusius maisto kvapą ir skonį, bei ženkliai prailginti maisto produktų galiojimo terminus. Tokiu būdu jūs ne tik sumažinsite išmetamo maisto kiekį, bet ir galėsite naudoti Sous vide gaminimo būdą, kuris užtikrins, kad jūsų pagaminti mėsos patiekalai visada bus sultingi ir tinkamai paruošti. Mūsų parduotuvėje galite išsirinkti jums labiausiai tinkantį vakuumatorių pagal jums reikiamas funkcijas, galingumą (W) ir kainą. Galime pasiūlyti ir didelių vakuumatorių su vakuumo kamera, skirta didesnių maisto produktų vakuumavimui (kalakutui, vištai ir pan.). Bet jeigu virtuvėje neturite daug vietos, tikrai rasite sau tinkantį kompaktišką vakuumavimo aparatą už nedidelę kainą (vakuumatorių kaina prasideda nuo 40 eurų). 
  • Siuvimo mašinos. Kokybiškos Singer siuvimo mašinos ir overlokai puikiai tiks rankdarbiams, drabužių siuvimui ir taisymui, patalynės siuvimui ir bet kuriems kitiems siuvimo darbams. Pirmi.lt el. parduotuvėje tinkamą siuvimo mašiną ras tiek pradedantysis siuvimo mylėtojas, tiek siuvimo meistras.   
  • Pūkų rinkikliai. Nepamainomas į delną telpantis prietaisas, kuris leis jūsų drabužiams tarnauti kaip galima ilgiau. Pūkų surinkėjas lengvai atnaujins jūsų drabužio audinį, jeigu po skalbimo jo medžiaga apsiburbuliavo arba apsivėlė pūkais. 
Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.