Kiti priedai, dalys

Tam, kad fotografavimo ir filmavimo darbai nesustotų pačiu netinkamiausiu metu (pvz. kai jaunieji duoda vienas kitam įžadus, ar mažylis žengia pirmuosius žingsnius), pasirūpinkite būtiniausiomis kamerų atsarginėmis dalimis, tokiomis kaip fotoaparatų baterijos, nešiojami akumuliatoriai, krovikliai, įvairios talpos atminties kortelės. 

Siūlome itin platų atminties kortelių pasirinkimą, tad tikrai rasite sau tinkamą duomenų saugojimo laikmeną už geriausią kainą. Fotografų tarpe populiariausios yra Micro SD CF, CF Express kortelės. Pas mus rasite patikimų gamintojų atminties korteles, kurias galite pasirinkti pagal kainą, talpos dydį (iki 1 TB), suderinamumą su Jūsų turima fototechnika. 

Įsigykite reikiamus fotoprekių priedus nežengdami nei žingsnio iš namų ar biuro - pirkite juos internetu ir sutaupykite tiek savo brangaus laiko, tiek pinigų. Foto prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu vos per kelias dienas nuo užsakymo pateikimo, arba jas galite atsiimti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose, kur yra įsikūrę pirmi.lt prekių atsiėmimo skyriai. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.