Vaizdo kameros ir priedai

Niekada nepamirškite pirmų įspūdžių ir potyrių - nuo šiol gyvenimo akimirkas įamžinkite vaizdo kamera!

Naujausių technologijų dėka mes galime keliauti laiku! Mes galime sugrįžti 5, 10, 20 metų atgal ir stebėti mūsų pirmus apsilankymus tolimuose pasaulio kraštuose, pirmas atostogas su mylimu žmogumi ar net stebėti savo pačių pirmus žingsnius, kuriuos užfiksavo... vaizdo kamera! Filmuokite ir įamžinkite savo džiugias ir nepakartojamas gyvenimo akimirkas - jos pralekia itin greitai, bet mes galime išsaugoti tos akimirkos nuotaiką ir pirmus įspūdžius video kameros dėka.

Mes siūlome itin platų vaizdo kamerų pasirinkimą pirmi.lt el. parduotuvėje. Čia rasite ne tik populiariausias įprastas vaizdo kameras, bet ir kitos paskirties kameras, kurios tikrai pravers daugelyje gyvenimo situacijų:

  • Vaizdo kameros - ir profesionalams, ir mėgėjams. Canon, Panasonic, Blackmagic Design ir kitų gaintojų aukštos kokybės vaizdo kameros. 
  • Apsaugos ir vaizdo stebėjimo kameros (lauko vaizdo kameros, mini vaizdo kameros, vaizdo kameros namams, vaizdo stebėjimo kameros, tinkamos montuoti daugiabutyje, belaidės ip WIFI kameros ir kt.)
  • Veiksmo kameros (naujausios GoPro kameros - Hero9, Hero8, itin populiarios Insta360 veiksmo kameros, FIMI action kameros ir kt.)
  • Termokameros (įvairiose pramonės srityse pritaikomos termovizinės kameros, kompaktiškos, prie telefonų jungiamos termokameros)
  • Slaptos vaizdo kameros (mini vaizdo kameros)
  • Vaizdo kameros automobiliams (vaizdo registratoriai, galinio vaizdo kameros)
  • Miško / medžioklės vaizdo kameros (su naktinio matymo funkcija, nematoma blykste). 

Čia rasite populiariausių gamintojų vaizdo kameras: Canon, Hikvision kameras, kompaktiškas Blackmagic kameras, kokybiškas ir patikimas Xiaomi ip kameras ir kt., kurios tikrai patenkins Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Įsigydami vaizdo kamerą, pasirūpinkite ir jos laikikliais, montavimo priedais, stabilizatoriais, mikrofonais ir kitais priedais. Pirmi.lt parduotuvėje rasite profesionalius belaidžius mikrofonus videokameroms, kurie užtikrins, kad Jūsų kuriamas filmas ar vlogas būtų ne tik tinkamai nufilmuoti, bet ir įgarsinti. 

Užsisakykite norimą vaizdo kamerą ar jos priedus internetu vos keliais klavišų paspaudimais ir jau netrukus savo rankose laikysite išsirinktą prekę. Užsakytas prekes galime pristatyti kurjerio pagalba, siųsti paštomatu arba galite jas pasiimti patys Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose, kur yra įsikūrę pirmi.lt prekių atsiėmimo punktai. 

 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.