GPS navigacinė technika

Laukia pirmas apsilankymas dar nelankytame mieste ar šalyje? Važiuokite drąsiai su profesionalia GPS navigacija!

Vienas iš būtiniausių prietaisų daug keliaujantiems - profesionali ir patikima GPS navigacija. Patikėkite savo kelionės maršrutą išmaniajam prietaisui, kuris ne tik padės susiplanuoti patį greičiausią maršrutą, išvengti spūsčių, bet ir informuos apie kelyje esančius greičio matuoklius. GPS navigacijos parduodamos kartu su specialiais laikikliais, tad Jūsų naujoji navigacija tvirtai laikysis šalia automobilio ar sunkvežimio prietaisų skydelio, ar ant priekinio stiklo. 

Šiuolaikinės navigacijos yra lengvai suderinamos su kitais išmaniaisiais įrenginiais - kompiuteriu, planšete ar telefonu (pvz. TomTom), tad galite suplanuoti maršrutą kompiuteryje ir vos keliais mygtukų paspaudimais perkelti jį į savo GPS navigaciją. Auto navigacija jau turi iš anksto sukeltus visų Europos šalių žemėlapius, kurie yra nuolatos atnaujinami. Navigaciniai imtuvai veikia be interneto, jiems reikalingas tik GPS - palydovinis ryšys, kuris yra pasiekiamas visur. Taigi, net jei įvažiuosite į gūdžiausią mišką ar leisitės vingiuotais kalnų serpentinais, kur interneto ryšys nepasiekiamas, būsite užtikrinti dėl savo kelionės, nes GPS navigacija visuomet Jums rodys teisingą kelią. 

Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite populiariausius TomTom navigacijos modelius už patrauklią kainą, pigias, bet patikimas Navitel GPS navigacijas, bei specializuotas GPS navigacijas dviratininkams arba motociklininkams (MIO). 

Su profesionalia GPS navigacija net ir tolimiausiame Europos šalies kampelyje jausitės kaip vietinis gyventojas ir visada žinosite, kur važiuoti. Pirmi.lt padės Jums jaustis užtikrintai su patikima navigacina įranga. Užsisakykite internetu ir įsigykite elektronikos prekes pigiau!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.