Biuro įranga

Visa reikalinga biuro įranga iš vienų rankų - dokumentų smulkintuvai, laminavimo aparatai, pinigų skaičiavimo aparatai. Internetu pigiau!

Dirbant biure ar namų ofise prireikia ne tik kompiuterio ir spausdintuvo, bet ir kitos, ne mažiau svarbesnės biuro įrangos. Mes pasirūpinome, kad Jūsų darbai vyktų sklandžiai ir be jokių trukdžių ir atrinkome patikimą gerai žinomų gamintojų biuro įrangą, tad Jums belieka tik išsirinkti norimą įrenginį už gerą kainą. Šioje kategorijoje siūlome viską, ko gali prireikti dirbant su dokumentais, jų tvarkymu, archyvavimu ir naikinimu.

Popieriaus smulkintuvas nepamainoma priemonė norint sunaikinti nereikalingus dokumentus, plastikines korteles ir net kompaktinius diskus (CD, DVD), tad būsite ramūs, kad niekas neperskaitys konfidencialios informacijos. Rinkitės dokumentų naikinimo aparatą atsižvelgdami į jo talpą (galime pasiūlyti dokumentų naikiklius, kurie talpina iki 83 litrų popieriaus atliekų), popieriaus padavimo ertmės dydį (parametruose nurodomas maksimalus popieriau lapų storis, mm, kurį galite dėti smulkinimui), efektyvumą (naikinimo greitis mm/sek. arba m/min.).

Atsižvelkite ir į tokias technines savybes, kaip dokumentų naikinimo tipą (juostelėmis ar kryžminiais gabaliukais (jeigu būtina pasiekti P-3 ar P-4 saugumo klasę)), ar yra galimybė naikinti dokumentus kartu su sąsagėlėmis ir sąvaržėlėmis (ypatingai patogi ir Jūsų darbuotojų laiką taupanti funkcija), triukšmo lygį (rekomenduojame rinktis iki 55 dB triukšmo lygį), ar turi reverso funkciją, apsaugą nuo dokumentų užsikimšimo, kokia yra nenutrūkstamo darbo trukmė (gali varijuoti nuo 3 iki 30 min.) ir pan. Turime dokumentų naikiklių, kurie turi specialų stalčių dokumentams (telpa 300 lapų) ir automatiškai patys naikina įdėtus dokumentus taupydami Jūsų laiką (pvz. Fellowes Automax). 

Išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį popieriaus smulkintuvą pagal gamintoją, technines charakteristikas, kainą ir kitų pirkėjų atsiliepimus. Pas mus rasite Fellowes, Rexel, HSM, Qoltec, pigius bet patikimus Natec, Tracer ir kt. dokumentų naikinimo aparatus. Kartu su naujuoju įrenginiu įsigykite ir specialią alyvą dokumentų naikinimo aparato peilių sutepimui, maišus popieriaus atliekoms, kuriuos irgi rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Kūrybininkams, dizaineriams, maketuotojams, architektams ir kitiems, dirbantiems su popieriumi ir spauda, kuriantiems įvairius rankdarbius labai praverčia turėti giljotiną arba pjaustyklę (trimerį) popieriui. Jos dėka tiksliai, lygiai ir akimirksniu perpjausite popierių ir kartoną iki norimo dydžio. Pirmi.lt parduotuvėje galite įsigyti kokybišką Fellowes giljotiną popieriui, kurios kaina prasideda nuo 50 eurų, arba nedidelę pjaustyklę Rexel popieriui nuo 13 eurų. 

Norite patys įrišti dokumentų bylas, studijų darbą į estetiškai atrodančią knygą su spirale? Išsirinkite įrišimo aparatą ir visus reikiamus priedus pirmi.lt el.parduotuvėje! Profesionalūs GBC, Fellowes, Jazon įrišimo aparatai nenuvylė nei vieno mūsų kliento. Rinkitės pagal norimas funkcijas, kainą ir užsisakykite internetu - taip sutaupysite tiek savo laiko, tiek pinigų. Čia rasite ir visus reikalingus priedus dokumentų įrišimui: plastikines ir metalines spirales įrišimui, įvairiausių spalvų nugarėles, skaidrius įrišimo viršelius, specialius viršelius terminiam įrišimui su terminio įrišimo aparatais ir t.t.

Apsaugokite savo dokumentus juos įlaminuodami į plastiką! Kompaktiškas laminavimo aparatas ras vietą kiekviename moderniame biure. Jo dėka greitai ir lengvai įlaminuosite įvairaus dydžio dokumentus, korteles ir būsite ramūs, kad jie nenukentės nuo aplinkos poveikio (drėgmės, suglamžymo ir pan.). Siūlome ne tik populiarių gamintojų įvairaus dydžio ir formato laminatorius (A3, A4), bet ir visas reikalingas priemones darbui su juo: laminavimo plėvelė, laminavimo popierius, laminavimo vokai (A4, A5, A6) - tikrai rasite tai, ko Jums gali prireikti darbe ir namuose!

Biuro įrangos kategorijoje rasite ir pinigų tikrinimo ir skaičiavimo aparatus. Apsaugokite savo verslą ir finansus su patikimais pinigų tikrinimo aparatais, kuriems galime pasiūlyti ir atsargines dalis (pakaitines lemputes ir įkraunamas baterijas). Pinigų tikrinimo aparatų kaina prasideda vos nuo 25 eurų, tad tai tikrai nedidelė investicija į Jūsų verslo saugumą.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.