Išoriniai įrenginiai (periferija)

Išoriniai įvesties įrenginiai internetu už itin gerą kainą

Dažniausiai mes perduodame informaciją kompiuteriui per išorinius įvesties įrenginius (periferija) arba per lietimui jautrų ekraną. Išoriniai įrenginiai - tai klaviatūros, kompiuterių pelės, įvairūs skaitytuvai (brūkšninių, QR kodų, ID kortelių skaitytuvai). Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų išorinių įrenginių asortimentą, tad esame tikri, kad kiekvienas ras sau tinkantį kompiuterio priedą pagal savo poreikius. 

Rinkdamiesi sau tinkamiausią kompiuterio klaviatūrą atsižvelkite į tai, kokia veikla daugiausiai užsiimate kompiuteriu. Klaviatūros dažnai turi įvairių papildomų klavišų, kurie palengvina darbą, tad, pavyzdžiui, jeigu tenka nemažai dirbti su video montavimo darbais, jums tikrai pasiteins klaviatūra, turinti Play / Pause klavišus. Taipogi, priklausomai nuo darbo pobūdžio, jums gali tikti klaviatūra, turinti rusų kalbos mygtukus ar skaičių klaviatūrą (arba galite rinktis mini klaviatūrą tik su skaitmenų klavišais). 

Naujausios klaviatūros turi ir multi-touch jutiklinės pelės funkciją (touch-pad), tad valdyti kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį bus dar patogiau. Klaviatūra gali būti laidinė ir belaidė. Norėdami išvengti papildomų laidų ant darbo stalo, rinkitės patogią belaidę klaviatūrą, kuri siejama su kompiuteriu, išmaniuoju televizoriumi ar kitu įrenginiu Bluetooth ryšiu arba per USB jungtį.

Žaidimų mėgėjai dažniausiai renkasi mechanines žaidimų klaviatūras su RGB apšvietimu, kurių didelį asortimentą rasite mūsų el.parduotuvėje. 

Patogiam darbui ar virtualioms pramogoms vien tik klaviatūros, tikėtina, neužteks, todėl siūlome pasižvalgyti ir po kompiuterinių pelių asortimentą. Pirmi.lt parduotuvėje siūlomos žinomų ir patikimų gamintojų (Logitech, Razer, Microsoft ir kt.) optinės, lazerinės, belaidės, žaidimų pelės pagal kiekvieno poreikius, pomėgius ir norimą kainą. Visuomet apsimoka iš karto įsigyti rinkinį - belaidę klaviatūrą su pele, - kad turėtumėte to paties dizaino ir gamintojo įrenginius. 

Patogiam darbui galime pasiūlyti ir ergonomines atramas riešui, kurias galite pasirinkti pagal norimą formą, užpildą (gelio ar poliuretano) ir dizainą. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.