Dulkių siurbliai, priedai

Galingi dulkių siurbliai, dulkių siurbliai - robotai, dulkių siurbliai - šluotos, jų priedai ir atsarginės dalys internetu

Pirmi.lt el. parduotuvės asortimente rasite populiariausių prekės ženklų dulkių siurblius, siurblius - šluotas, dulkių siurblius - robotus ir jų priedus bei atsargines dalis: Dyson, Xiaomi, Samsung, Karcher, Electrolux, Roborock, Cecotec, Philips ir kt. 

Dažnai sulaukiame klientų klausimo: „Kokios firmos dulkių siurblys geriausias”. Atsakyti vienareikšmiškai tikrai negalime, nes viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, suplanuoto biudžeto siurbliui, norimų dulkių siurblio funkcijų. 

Išvardinsime kriterijus, pagal ką klientai dažniausiai pasirenka naują dulkių siurblį.

  1. Dulkių siurblio galia. Žiūrėdami dulkių siurblio specifikaciją, atkreipkite dėmesį, kad yra nurodomos dvi galios: variklio galia, W (kuo didesnė variklio galia, tuo daugiau suvartojama elektros energijos) ir siurbamoji galia (AW - Air Watts), nuo kurios labiausiai ir priklauso siurbimo kokybė. Siurbamoji galia labai priklauso nuo oro srauto (litrai per sekundę (l/s), arba kubiniai metrai per minutę (m3/min), šis parametras dažnai žymimas trumpiniu CFM), o parduotuvėse dažniausiai parduodami dulkių siurbliai, kurių CFM vertė yra nuo 50 iki 100. Galingas dulkių siurblys pagal siurbimo galią turi turėti mažiausiai 100 AW (siurblys - šluota) arba 220 AW (tradicinis dulkių siurblys su maišeliu arba cikloninis).
  2. Mobilumas. Belaidžiai dulkių siurbliai - šluotos leidžia greitai ir patogiai išvalyti namų grindis be jokių laidų. Jie yra nesunkūs, turi galingas keičiamas ličių jonų baterijas (susidėvėjus baterijai jums tereikės ją pakeisti, nekeičiant dulkių siurblio), kompaktiškas krovimo stoteles. Pas mus rasite įvairiausių gamintojų siurblių-šluotų: nuo daugelio lietuvių vertinamo Dyson, iki nebrangių, bet galingų Xiaomi dulkių siurblių- šluotų, kurių kokybę patvirtina puikūs klientų atsiliepimai. Nedidelių plotų valymui (pvz. sofai, grindims aplink valgomojo stalą, automobilio salonui), tikrai pakanka ir nešiojamo pakraunamo rankinio dulkių siurblio, kurį galėsite pasirinkti iš mūsų siūlomo asortimento (Domo, Xiaomi, Eufy ir kt. gamintojų). 
  3. Plovimo funkcija. Plaunantys dulkių siurbliai leis ne tik išsiurbti nešvarumus nuo grindų sausu būdu, bet tuo pačiu ir jas išplauti. Tiesiog įpilkite vandens ar ploviklio į specialią siurblio talpą, ir efektyviai išplaukite kilimus, minkštus baldus, automobilio saloną ar bet kurią grindų dangą. Plaunamas dulkių siurblys gali būti tiek siurblys-šluota, tiek tradicinis dulkių siurblys su talpa vandeniui. 
  4. Kuo mažiau darbo ir priežiūros. Turbūt nieko negali būti geriau, kaip poilsio akimirkos, kol namuose tvarkosi darbštusis robotas - dulkių siurblys. Išsirinkite savąjį išmanųjį padėjėją iš gausaus asortimento pirmi.lt parduotuvėje. Čia rasite dulkių siurblius - robotus pagal skirtingą kainą, dulkių konteinerio talpą, maksimalų veikimo laiką, papildomas funkcijas (šlapio plovimo funkcija) ir pan. Pas mus rasite ir visus reikalingus siurblių-robotų priedus, jų atsargines detales. 

Pasižvalgykite po mūsų itin platų dulkių siurblių asortimentą ir esame tikri, kad rasite tinkamiausią siurblį savo namams. Įsigykite dulkių siurblį neišeidami iš namų - mes jį jums pristatysime tiesiai į namus.  

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.