Stambi buitinė technika

Naujausios skalbimo mašinos ir džiovyklės - kad Jūsų drabužiai kuo ilgiau atrodytų kaip nauji!

Šiuolaikinės skalbimo mašinos, kaip ir visa kita buitinė technika, nuolatos yra tobulinamos, jose įdiegiama vis daugiau funkcijų ir technologijų, kad jomis būtų dar paprasčiau naudotis, o mūsų lūkesčiai būtų viršyti 100%. Jau nieko nebestebina išmaniuoju telefonu valdomos skalbimo mašinos, įvairiausios papildomos funkcijos kaip garų funkcija (apdirbimas garais), anti alergijos programa, putojimo programa, programos pradžios atidėjimas, apsauga nuo vaikų ar lengvo lyginimo funkcija. Pastebime, kad klientai vis dažniau renkasi 2in1 skalbykles, tai yra skalbimo mašinas su džiovykle. Taip ne tik sutaupoma nemažai vietos, bet ir užtikrinamas nepertraukiamas skalbimo - džiovinimo ciklas. Džiaukitės švariais drabužiais vos per 3 valandas!

Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite ne tik skalbimo mašinų, bet ir džiovyklių. Išsirinkite džiovyklę pagal savo poreikius: pagal kainą, dydį, būgno talpą (džiovinamų rūbų kg), norimas džiovinimo programas, su pūkų filtru ir pan. Parduotuvėje taip pat rasite ir priedus, reikalingus skalbimo mašinos bei džiovyklės montavimui (skalbyklės ir džiovyklės sujungimus, antivibracines kojeles ir pan.)

Svarstote, kokią skalbimo mašiną pirkti? O galbūt tai Jūsų pirmoji savarankiškai perkama skalbyklė į naujuosius namus? Dalinamės patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį:

  • Skalbimo mašinos būgno talpa ir dydis.

Vienas iš svarbiausių kriterijų, renkantis skalbimo mašiną, yra būgno talpa. Paprastai siūloma atsižvelgti į šeimos narių skaičių, tad gamintojų rekomendacijos yra šios: namų ūkiui, kuriame gyvena 1-2 asmenys, optimali skalbyklės būgno talpa yra 5-6 kg (sausų skalbinių), 2-3 asmenų šeimai - 6,5-7 kg, 4-5 asmenų šeimai vertėtų rinktis 8 kg talpos skalbimo mašiną, o jeigu pas jus šeimoje gyvena daugiau nei 5 asmenys, tuomet rinkitės 8,5-9 kg talpos skalbyklę. 

Taipogi nepamirškite būtinai įvertinti, kiek skalbimo mašinai galite skirti vietos ir durų plotį, kad galėtumėte lengvai įnešti naująją skalbyklę.  

  • Pakraunama iš priekio arba iš viršaus.

Priimant sprendimą, kokį skalbinių pakrovimo variantą rinktis, dažnai pagrindinys veiksnys yra erdvė. Jeigu turite mažai erdvės arba matote, kad priekinės skalbyklės durelės negalės atsidaryti iki galo, tuomet siūlome pasvarstyti apie iš viršaus pakraunamą skalbimo mašiną. Kitą vertus, per priekį pakraunamą skalbyklę visada galėsite pastatyti po spintele, įmontuoti į vonios spintą ar virtuvinę spintelę, o jeigu planuojate įsigyti ir skalbinių džiovyklę, tuomet nemažai vietos sutaupysite uždėję džiovyklę ant skalbimo mašinos. Per viršų pakraunamus skalbyklių modelius dažniau renkasi ir vyresnio amžiaus klientai, nes jiems tokiu būdų patogiau pakrauti ir iškrauti skalbinius iš skalbimo mašinos. Vis dėl to, per priekį pakraunamos skalbimo mašinos dažniausiai yra talpesnės, turi daugiau funkcijų, o be to, sunaudoja žymiai mažiau vandens (o taip pat ir elektros energijos), nei skalbiant su mašina, pakraunama per viršų.  

  • Skalbimo programos ir kitos funkcijos.

Efektyviam skalbimui ir drabužių tausojimui skalbimo mašinų gamintojai kasmet pristato vis naujesnes funkcijas ir skalbimo programas. Vis dėlto, dažniausiai yra naudojamos vos kelios skalbimo programos, bet mes labai rekomenduojame pasidomėti savo naujosios skalbimo mašinos galimybėmis, bei rinktis vandenį ir elektros energiją taupančius eco skalbimo režimus. Nuo alergijų kenčiantiems žmonėms praverstų pasidomėti skalbimo mašinomis su antialergine programa (skalbiama arba labai aukštoje temperatūroje arba naudojama speciali garų funkcija, kurios metu sunaikinami beveik visi galimi alergenai). Taipogi, labai patogu, kai galima nustatyti skalbimo pradžios laiką, kad jau vos atsikėlę ryte arba grįžę iš darbo galėtumėte išdžiauti ką tik išskalbtus drabužius. Tėveliams pravartu pasidomėti, ar skalbimo mašina turi apsaugą nuo vaikų. 

Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite itin platų skalbyklių pasirinkimą: Beko, Electrolux, AEG, Indesit, LG, Bosch ir kt. Užsisakykite internetu, nes čia visuomet gera kaina ir greitas pristatymas į namus!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.