Televizoriai ir jų priedai

Išmanieji, pažangiausių technologijų (QLED, OLED) Samsung, Sony, Xiaomi ir kt. gamintojų televizoriai, bei jų priedai už itin gerą kainą

Jeigu Jūsų planuose yra naujo televizoriaus įsigijimas, esate tinkamoje vietoje. Pirmi.lt parduotuvės asortimente yra populiariausi Samsung QLED televizoriai, televizoriai Sony, Xiaomi ir kitų pasaulyje žinomų ir pripažintų gamintojų televizoriai, kuriuos galite įsigyti internetu.

Televizorius šiais laikais jau nebeatlieka vien tik televizijos žiūrėjimo funkcijos, galime drąsiai teigti, kad tai yra šiuolaikinių namų pramogų centras, nes per jį klausomės muzikos, žiūrime mėgstamiausius filmus ir serialus internetinėse platformose (Netflix, HBO), žaidžiame žaidimus, dalyvaujame nuotoliniuose verslo susitikimuose ar dideliame ekrane stebime paskaitas arba pamokas. Šiuolaikiniai televizoriai gali atstoti ir sporto salę, nes juose galite stebėti ne tik trenerio rodomus pratimus, bet ir save ir savo kūno poziciją, kad būtumėte užtikrinti, jog pratimus darote taisyklingai. 

Naujausi Samsung televizoriai peržengia visas įprasto televizoriaus ribas ir savo asortimente siūlo televizorius, kuriuos dėl itin plono rėmelio ir plokščio korpuso sunku atskirti nuo paveikslo (TV modelis The Frame). Skirtingų spalvų, prie jūsų namų interjero derančius Samsung - The Frame rėmelius bei laikiklius galite įsigyti ir mūsų parduotuvėje.

Jeigu planuojate žaisti vaizdo žaidimus su žaidimų konsolėmis, rinkitės kuo didesnę televizoriaus raišką, kad žaidimo vaizdas būtų kuo tikroviškesnis ir detalesnis.

Svarstote, kokį televizorių pirkti - pastatomą ar pakabinamą ant sienos? Šiuolaikiniai televizoriai turi abi šias galimybes, o mes jums siūlome itin gausų televizorių laikiklių ir tvirtinimo detalių asortimentą. Pas mus rasite ne tik standartinius sieninius laikiklius televizoriams, bet ir įvairius didelę apkrovą atlaikančius stovus, kurie gali būti arba stacionarūs (industrinio arba skandinaviško stiliaus), arba mobilūs, ant ratukų, kad galėtumėte televizorių ar didelį monitorių pervežti į kitą patalpą.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.