Fotoaparatų ir kamerų priedai

Mėgstate fotografuoti ir įamžinti savo gyvenimo akimirkas, o gal fotohobis virto pelninga veikla? Siūlome ne tik patikimą ir kokybišką fototechniką už patrauklias kainas, bet ir visus reikalingus foto priedus, kurie patenkins tiek mėgėjo, tiek profesionalo fotostudijos fotografo poreikius.

Mūsų el. parduotuvėje siūlomi įvairiausi priedai fotoaparatams: tvirtinimo priedai (laikikliai, stovai, tvirtinimo sistemos, trikojai, diržai fotoaparatui ar video kamerai), objektyvai, blykstės ir jų baterijos, filtrai, reflektoriai, fotodėžės, ir kiti priedai.

Fotografuojate juostiniu fotoaparatu? Tikrai rasite sau tinkamas foto juostas iš mūsų siūlomo itin plataus fotojuostelių asortimento (Kodak, Kosmo Foto, Fujifilm, Harman, 135 film ir kt.). 

Momentinių fotoaparatų mylėtojai pas mus ras itin didelį fotoplokštelių (dar kitaip vadinamų fotolapeliais) pasirinkimą. Galite rinktis įvairių dydžių fotolapelius, su įvairiomis dekoracijomis, juodai baltus, blizgius ir pan. (derinkite momentinių nuotraukų formatą prie savo vakarėlio temos!)

Pasirūpinome ir tais mūsų klientais, kurie linkę patys spausdinti ir išryškinti fotonuotraukas. Siūlome tiek ryškalus ir kitus būtinus priedus nuotraukų ryškinimui, tiek ir itin aukštos kokybės fotopopierių už itin patrauklią ir žemą kainą. 

Ar dažnai tenka pasiimti savo brangų fotoaparatą ar kitą foto techniką į tolimesnes keliones? Jei taip, tuomet būtinai pasirūpinkite tinkama technikos apsauga, kuri pasitarnaus tiek kelionėse, tiek dirbant atšiauriomis oro sąlygomis, kai, pavyzdžiui, reikalinga apsauga nuo lietaus. Mūsų el. parduotuvėje siūlomi pripažintų ir vertinamų gamintojų lagaminai, dėklai ir krepšiai foto technikai, kurie atsparūs smūgiams, oro temperatūros permainoms ir kitiems technikai ne itin palankiems veiksniams. 

Užsisakykite reikalingas foto prekes internetu ir jau netrukus pristatysime jas Jums į namus ar paštomatą, arba galėsite jas atsiimti patys Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose, kur yra įsikūrę pirmi.lt užsakytų prekių atsiėmimo punktai. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.