Biuro baldai, ergonomika

Būkite energingi ištisą darbo dieną su patogiais ir ergonomiškais biuro baldais.

Darbo našumas ir efektyvumas ypatingai susijęs su patogia darbo vieta, taisyklinga kūno laikysena, komfortabilia darbo aplinka. Todėl mūsų parduotuvės asortimentą papildėme kokybiškais ir laiko patikrintais biuro baldais, kurie tikrai pateisins Jūsų ir Jūsų darbuotojų lūkesčius: reguliuojamo aukščio darbo stalai, patogios, ergonominės biuro kėdės, privatumo pertvaros.

Kompiuterio / darbo stalas. Biure daugiausiai laiko praleidžiame sėdėdami prie kompiuterio stalo, tad būtina pasirūpinti, kad ši vieta puoselėtų jūsų taisyklingą kūno poziciją. Mūsų siūlomi ergonominiai, reguliuojami stalai padės susikurti dinamišką darbo vietą. Keiskite kūno poziją kas kelias valandas, padirbėkite atsistoję bent keletą valandų per dieną, ir jau netrukus džiaugsitės geresniais darbo rezultatais, pagerėjusia savijauta ir tiesesne kūno laikysena.

Puiki žinia besirūpinantiems kūno linijomis - stovėdami prie pakeliamo darbo stalo sudeginate iki 112 kcal per valandą, o tiek kalorijų paprastai sudeginame per maždaug 30 min. vidutinio intensyvumo treniruotės su svarmenimis! Taigi, reguliuojamo aukščio stalas yra būtinybė kiekvienam biuro darbuotojui, kuriam rūpi jo sveikata ir išvaizda. 

Pirmi.lt el. parduotuvėje galite išsirinkti kokybišką „Up Up” reguliuojamo aukščio stalą pagal savo biuro interjerą, dominuojančias spalvas, norimą kainą, stalo stalviršio dydį, technines savybes. Siūlome pakeliamus stalus tiek su rankiniu, tiek su elektriniu pakėlimo mechanizmu (nuo to priklauso ir stalo kaina), galite įsigyti vien tik stalo rėmą (viengubą arba dvigubą, skirtą dviems stalams). Na, o jeigu nėra galimybės keisti darbo stalo, tuomet galite įsigyti pigų multifunkcinį nešiojamo kompiuterio staliuką, dedamą ant rašomojo stalo, kurio dėka irgi galite dirbti atsistoję. Namuose patogu naudoti reguliuojamo aukščio staliuką su fiksuojamais ratukais, kurį patogiai galite pristumti prie lovos, sofos, fotelio. 

Ergonomiškos biuro kėdės. Pamirškite skaudančią nugarą ir pečius visiems laikams! Nuo šiol Jūsų taisyklinga laikysena pasirūpins puikiai sureguliuota ergonomiška biuro kėdė. 

Pas mus rasite įvairiausias tvirtas ir kokybiškas „Up Up” ir kitų gamintojų kėdes biurui: odines, odos imitacijos, medžiagines, su pralaidžiomis orui nugarėlėmis, su reguliuojamais ir fiksuotais porankiais, lankytojų (posėdžių salės) kėdes be ratukų, kėdes su reguliuojama nugaros ar galvos atrama ir pan. Galime pasiūlyti ir itin vadovų tarpe populiarias ir gerais atsiliepimais vertinamas masažines biuro kėdes. Užsisakykite patogią biuro kėdę internetu už itin patrauklią kainą ir jau netrukus pristatysime ją jums tiesiai į biurą!

Moderniame ir šiuolaikiškame biure dažnai nebėra atskirų kabinetu ir visi kolegos dirba vienoje, bendroje erdvėje. Suteikite kiekvienam darbuotojui asmeninės erdvės su stilingomis privatumo pertvaromis. Akustines privatumo pertvaras lengvai prtvirtinsite spaustuvėlių pagalba prie bet kokio storio įprasto ar reguliuojamo aukščio darbo stalo. Jos padengtos veltinio medžiaga, tad prie jų galima prisegti svarbią informaciją, priminimų lapelius. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.