Apie mus

Pirmi.lt - Sinerta LDC, UAB įmonės projektas. Sinerta LDC, UAB nuo 1997 m. parduoda biuro techiką ir teikia jos priežiūros paslaugas.

KODĖL PIRMI?

Pirmi - tai nauji įspūdžiai, įsimintini pirmi kartai ir malonūs jų sukelti potyriai, kurie vienija mus visus ir dažnai sukelia šiltą jausmą krūtinėje.

Ar pamenate, koks buvo jausmas pirmą kartą minant dviračio pedalus? Pirmi, savarankiškai nuvažiuoti metrai turbūt sukėlė jums begalinį džiaugsmą ir pasididžiavimą savimi. O kokie pirmi įspūdžiai buvo įžengus į mokyklą, kur mes tiek daug mokėmės apie mus supantį pasaulį, o dabar vos spėjame paskui jį, nes jis sparčiai keičiasi ir tampa vis pažangesnis technologijų pagalba. Ir vėl mus lydi pirmi kartai, pirmi išbandomi dalykai ir pirmi potyriai kone kasdien!

O koks jausmas, kai praveriate savo pirmųjų namų duris? Nors sienos dar tuščios, turbūt lengvai įsivaizduojate, kur gaminsite skaniausius sekmadienio pusryčius, kur kviesite svečius ir kokiomis pramogomis juos nustebinsite, kur mėgausitės jaukiais namų kino vakarais...

Ir mes padėsime jums įgyvendinti Jūsų vizijas! Mes padėsime jums susikurti tobulus pirmus kartus, patirti malonius šiurpuliukus keliančius potyrius ir išsirinkti pirmus elektronikos prietaisus, kuriuos galbūt kartais nedrąsu išbandyti. Tai mūsų pirmieji žingsniai elektroninėje prekyboje, nors elektroninės technikos srityje dirbame jau daugiau nei ketvirtį amžiaus. Pirmi potyriai, pirmi įspūdžiai, pirmi dalykai - jie yra mums visiems svarbūs. Kaip ir esate svarbūs JŪS, pirmi.lt lankytojai. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.