Kavos aparatai

Populiariausių gamintojų kavos aparatai internetu. Kvapniai ir energingai dienos pradžiai!

Turbūt daugeliui mūsų rytas prasideda su kvapniu, šviežiai paruoštos kavos puodeliu, o pasigaminti aromatingą kavą namuose yra tikras malonumas. Suprantame, kad kiekvienas turi visiškai skirtingą skonį ir naudoja skirtingas kavos pupeles, malimo būdus, skirtingus paruošimo, filtravimo ir net kavos įpylimo į puodelį technikas.

Ir dažniausiai tam tobulam kavos puodeliui paruošti reikia specialaus kavos aparato.

Štai kodėl mūsų kavos aparatų asortimentas yra itin gausus, tinkantis bet kokiam skoniui ir kavos gaminimo stiliui: nuo kapsulinių kavos aparatų, automatinių kavos aparatų (bean to cup), iki pusiau automatinių (espresso) kavos aparatų. 

Šviežiai malta kava namuose

Kavamalės dėka geras kavos pupelių žinovas gali susimalti kavos pupeles pagal norimą smulkumą ir net pasigaminti savo kavos mišinius, kad galėtų pasimėgauti pačia gardžiausia kava pagal savo skonį. Pirmi.lt el. parduotuvėje siūlomos kavamalės yra įvairių dydžių, galima rinktis nedidelės talpos kavamalę, kurios užteks vienam ar dviems puodeliams kavos, arba didesnę kavamalę, su kuria be vargo vienu metu tinkamai sumalsite kavos pupeles didesnei kompanijai. Šviežiai sumaltą kavą galite iš karto naudoti filtriniuose kavos aparatuose, pusiau automatiniuose kavos aparatuose bei ruošti kavos gėrimą kitais būdais (su Hario kavinuku, tiesiog užpilti puodelyje ir pan.)

  • Pusiau automatiniai kavos aparatai

Kavos gurmanų ir viso gaminimo proceso mėgėjų mėgstamiausi aparatai. Turėdami šį aparatą turėsite patys susimalti kavos pupeles, supresuoti kavos mišinį (kuo geriau supresuotos (bet ne per stipriai) kavos granulės, tuo geriau atsiskleis kavos aromatas), pareguliuoti slėgį, jeigu reikia, ir aparatas jau tuomet pasirūpins kavos gėrimo paruošimu. Mes siūlome populiarius ir klientų geriausius atsiliepimus pelniusius Delonghi, Beko, Boretti ir kitų žymių gamintojų pusiau automatinius kavos aparatus už itin gerą kainą.

  • Automatiniai kavos aparatai

Automatinis kavos aparatas papuoš Jūsų namų ar biuro virtuvę ir leis jums pasijusti tikru patyrusiu barista vos vienu mygtuko paspaudimu. Šie kavos aparatai yra kompaktiški, modernaus dizaino ir paruoš jums tokį kavos gėrimą, kokio panorėsite šią akimirką - espresso, Americano, Latte, kapučino, o gal Mocha?

Daugelis automatinių kavos aparatų turi papildomas talpas pienui arba garų vamzdelį pieno pašildymui ar pieno putai paruošti. Automatiniu kavos aparatu paruošti kavą itin paprasta - jums tereikia įpilti kavos pupelių, pasirūpinti, kad netrūktų vandens ir pieno, ir spustelėti vieną mygtuką. Ir viskas - jūs jau mėgaujatės gardžiausiu kavos gėrimu! Apsižvalgykite mūsų siūlomų automatinių kavos aparatų asortimente, čia rasite Delonghi, Philips, Saeco, Domo ir kitų pripažintų gamintojų kavos aparatus.

2 in 1 (du viename) kavos aparatai

Būna dienų, kai jaučiatės tikras barista ir mielai skiriate ne vieną minutę ruošdami tobulą kavos puodelį? Bet gal pasitaiko ir tokių rytų, kai tenka skubėti ir reikia paruošti kavos gėrimą per minutę? Mes jums turime tobulą sprendimą - kavos aparatą „du viename” (pvz. DOMO). Čia dera pusiau automatinis kavos aparatas su automatiniu, tad galėsite visuomet pasirinkti, kaip norite šiandien paruošti savo aromatingą kavos gėrimą.

Kapsuliniai kavos aparatai

Šie aparatai dažniausiai yra pigesni už pusiau automatinius ar automatinius kavos aparatus, bet reikia nepamiršti, kad jiems reikia pirkti kavos kapsules. Tad mes siūlome ne tik populiariausius Nespresso, Delonghi, Bosch kapsulinius kavos aparatus (jų kaina prasideda nuo maždaug 40 eurų), bet ir kavos kapsules, pagal skirtingus kiekvieno mūsų kliento skonius.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.