Ausinės ir priedai

Ausinės darbui, laisvalaikiui ir sportui - internetu už gerą kainą!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ypatingai platų ausinių pasirinkimą: laidinės ir belaidės ausinės, ausinės su mikrofonu, žaidimų ausinės, profesionalios ausinės, muzikos atlikėjų ausinės ir kt. Kad ir kokia veikla planuojate užsiimti nešiodami ausines, tikrai rasite sau tinkamas pagal norimą kainą ir parametrus. 

Galime pasiūlyti įvairių tipų ausines, tokias kaip dedamas ant galvos, apgaubiančias ausis, užkabinamas ant ausų, įdedamas į ausis - pasirinkite pagal savo poreikius ir patogumą. 

Jeigu planuojate ausines naudoti namuose ar biure, verta pasidairyti po ausis apgaubiančių ausinių asortimentą, kurios pasižymi itin aukštos kokybės švariu garsu ir aplinkos triukšmo slopinimu. Šios ausinės būna tiek su laidais, tiek belaidės (Wireless), tad pasirinkę pastarąsias, galėsite nevaržomai judėti aplinkoje. Jums gali patikti Audio Technica, Sony, Philips, Apple, Beyerdynamic, Razer, JBL, Skullcandy ir kitų populiarių gamintojų ausinės. Beje, daugelis jų turi ir įmontuotus mikrofonus, tad galėsite patogiai bendrauti su draugais, klientais ar kompiuterinių žaidimų žaidėjais nelaikydami mikrofono (ar telefono) rankoje. Žaidimų ausinės išsiskiria ir savo žaismingomis detalėmis (katės ausytėmis), LED apšvietimu, itin ryškiomis, neoninėmis spalvomis. 

Aktyvesnei veiklai, kelionėms, sportui, rekomenduojame rinktis kompaktiškas belaides ausines, kurias lengvai sutalpinsite kišenėje ir Jūsų neerzins laidų raizgalynė. Rinkitės iš Beoplay, Apple, Beats, Samsung, Soundcore, Huawei, Xiaomi ir kitų populiariausių gamintojų belaidžių ausinių. 

Ausinės - puiki detalė ne tik muzikai, bet ir Jūsų įvaizdžiui ir stiliui. Sportuokite su mėgstama, energijos suteikiančia muzika, susikaupkite biure su dėmesio koncentraciją stimuliuojančiais garsais, klausykite mėgstamos tinklalaidės autobuse ar traukinyje - su įvairaus dizaino ir spalvų ausinėmis galite suteikti išskirtinumo ir šarmo savo stiliui. Dar viena stilinga įvaizdžio detalė yra įvairių spalvų dėkliukai belaidėms, į ausis įdedamoms ausinėms (airpods) - rinkitės iš pastelinių, šį sezoną madingų neoninių spalvų ir margaspalvių dėkliukų, kurie kainuoja pigiai ir leidžia išsiskirti iš aplinkinių.

Šaltuoju metų laiku rekomenduojame išbandyti stilingas kepures, kuriose yra įmontuotos aukštos kokybės ausinės - taip galėsite patogiai klausytis muzikos lauke net ir šalčiausią dieną. 

Suprantame, atsidarius ausinių katalogą gali apraibti akys nuo prekių gausos, bet pasinaudoję pirmi.lt elektroninės parduotuvės filtrais ir pasidomėję kitų klientų atsiliepimais, tikime greitai ir lengvai išsirinksite sau pačias tinkamiausias ausines, pagal norimą kainą, dizainą ir technines savybes. Užtruksite vos kelias minutes išsirinkdami ir užsisakydami ausines internetu, kuriomis galėsite džiaugtis ne vienerius metus. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.