Išorinės duomenų laikmenos

Visuomet būkite ramūs, kad jūsų svarbūs duomenys niekur nedings

Pasirūpinkite, kad jūsų kompiuteryje laikoma informacija nedingtų jam sugedus. Visuomet rekomenduojame mūsų klientams turėti atsarginę duomenų kopiją išorinėje duomenų laikmenoje: išoriniame kietajame diske (HDD arba SSD), didelės talpos USB atmintinėse ar įrašyti svarbiausius failus į CD arba DVD. 

Duomenų dalinimuisi siūlome rinktis USB atmintines, o jas renkantis rekomenduojama atkreipti dėmesį į tokius parametrus kaip atmintinės dydis (talpa, GB), duomenų perkėlimo greitis ir saugumas. Daugelyje šiuolaikinių įmonių naudojamos tik užkoduojamos USB atmintinės, kurias galima atidaryti tik įvedus tam tikrą PIN kodą. 

Nebeužtenka atminties išmaniajame telefone ar fotokameroje? Tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkančią atminties kortelę (Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC ir kt.), kurios atminties talpa gali siekti iki 1 TB!

Patogiam ir sklandžiam duomenų perkėlimui pasiūlysime ir įvairiausius kortelių skaitytuvus. Pasižvalgykite mūsų parduotuvės asortimente ir išsirinkite kortelių skaitytuvą pagal norimas jungtis, kortelių tipus ir kainą. 

Primename, kad norint, jog duomenys išorinėje duomenų laikmenoje išliktų saugūs, rekomenduojama turimą kietąjį diską ir kitas laikmenas laikyti ir nešiotis saugiai. Tam atrinkome patikimus ir patvarius dėklus ir dėžutes HDD ir SSD diskams. 

Tinklinės duomenų saugyklos (NAS (angl. Network Access Server)) yra tinkliniai įrenginiai, kurių dėka galima lengvai ir optimaliai kurti debesijos (Cloud) sprendimus verslo segmente. Mūsų klientai renkasi šias saugyklas kaip optimalius variantus spausdinimo serveriui, vaizdo stebėjimo kamerų sistemoms, duomenų saugykloms ir pan.  

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.