Projektoriai ir priedai

Vaizdo projektoriai - kino salei namuose ir efektyvesnėms prezentacijoms darbe

Įsikurkite savo namuose privatų kino teatrą ir mėgaukitės ryškiu, į filmo ar sporto rungtynių veiksmą įtraukiančiu vaizdu ant sienos. 

Suteikite savo pristatymams daugiau vaizdų ir Jums taps lengviau perteikti informaciją, o Jūsų auditorija išlaikys dėmesį iki pat kalbos pabaigos.

Projektoriaus pagalba galite perkelti vaizdą iš kompiuterio ar kito išmaniojo įrenginio ant šviesios sienos arba specialaus balto ekrano. Projektoriai naudojami mokslo įstaigose, biuruose, konferencijų salėse ir, be abejonės, namuose. 

Suteikite savo prezentacijoms ir paskaitoms kūrybiškumo ir daugiau vizualinių priemonių. Pasinaudokite tokiais projektorių priedais kaip dokumentų kamera. Šios kameros dėka galėsite net ir didžiausiai auditorijai projektoriaus ekrane rodyti reikiamus dokumentus, gyvai vykdomus eksperimentus (Epson siūlo dokumentų kameras, kurios turi specialius adapterius prijungimui prie mikroskopo). Gera žinia, kad šios kameros turi vaizdo įrašymo, nuotraukų fiksavimo ir jų redagavimo funkciją, tad galėsite šią medžiagą panaudoti ir ateityje. Dokumentų kameros yra kompaktiškos ir lengvos (sveria apie 3 kg), lengvai telpa į krepšį ar kuprinę, tad galėsite nesunkiai ją persinešti į kitą auditoriją. 

Šiuolaikiniai vaizdo projektoriai yra gaminami naudojant pačias pažangiausias technologijas, jie yra nedideli, juos lengva nešiotis iš vieno kambario į kitą (ar net į lauką), juose dažniausiai būna įmontuotas stereofoninis garsiakalbis, ir jie gali atvaizduoti iki 200 colių įstrižainės HD vaizdo projekciją.

Naujausi projektoriai geba atkurti UHD/4K raiškos vaizdą ir atvaizduoti itin didelės įstrižainės projekciją, stovėdami vos per delno plotį nuo sienos. Rekomenduojame pasižvalgyti po mūsų siūlomų Epson, Xiaomi, BenQ, LG, ir kitų pripažintų elektronikos gamintojų projektorius ir tikime, kad tikrai rasite labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius ir norimą kainą. 

Domina pigus projektorius? Mini projektoriaus kaina prasideda nuo maždaug 80 eurų, tad jeigu norite išbandyti šio prietaiso teikiamas galimybes, tikrai galite tai padaryti, neskirdami didelių investicijų. Na o jeigu nusižiūrėjote brangesnį projektorių, pas mus galite jį įsigyti lizingu ir išsimokėti už pirkinį per metus, ar kitą pasirinktą laikotarpį. 

Patogiam projektorių naudojimui siūlome ir itin didelį projektorių ekranų pasirinkimą. Jeigu Jums reikalingas pastatomas, arba montuojamas prie sienos (sieninis) arba lubų projektoriaus ekranas, pasižvalgykite po pirmi.lt parduotuvės asortimentą ir rasite tai, kas Jus labiausiai tenkintų. Rengiant prezentacijas Jums pravers ir nuotolinis projektoriaus valdymo pultelis, kurį irgi galite išsirinkti pas mus. 

Užsisakykite norimą projektorių, jo laikiklius, ekraną ir kitus reikalingus priedus internetu ir jau po kelių dienų pristatysime Jums prekes į namus arba biurą. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.