Biuro ir konferencijų įranga

Verslo ir švietimo įstaigoms:  interaktyvūs ekranai, konferencijų įranga, magnetinės rašymo lentos ir dokumentų kameros

Didelio formato ekranai (angl. LFD - Large Format Display) pagyvins aplinką ir suteiks išskirtinumo tiek biurui, tiek parduotuvei ar kavinei. Transliuokite su Jūsų verslu susijusią reklamą ir pabrėžkite savo prekių ženklo įvaizdį. Pas mus rasite įvairaus dydžio komercinius monitorius / ekranus: nedidelius, vos 10 colių ekranus, ir itin didelius, net 98 colių (beveik 2,5 m) įstrižainės LG ir Samsung komercinius ekranus. Galime pasiūlyti komercinius didelio formato monitorius tiek naudojimui viduje, tiek lauke (atsparius atšiauriems aplinkos veiksniams, drėgmei, lietui). 

Šioje kategorijoje rasite ir interaktyvius didelio formato monitorius puikiai tinkančius edukacinei veiklai, konferencijoms, prezentacijoms. Juose dažniausiai yra integruotas lietimui jautrus ekranas, tad galite tiek rašyti, kaip tikroje lentoje, tiek realiu laiku redaguoti vaizdus ekrane prieš savo auditoriją ir suteikti savo paskaitai ar prezentacijai dinamiškumo.

Pirmi.lt elektroninėje parduotuvėje išsirinksite reikalingą įrangą gyvai vykstančioms konferencijoms ir puikius, pažangius prietaisus susitikimams bei konferencijoms internetu. Pastarieji išmanieji įrenginiai dažnai naudoja dirbtinio intelekto technologiją, taip užtikrindami, kad vaizdo kamera visada bus nukreipta į garso šaltinį arba į judesį - ten, kur ir turi būti sutelkiamas visų konferencijos dalyvių dėmesys. Nuotolinei konferencijai puikiai pasiruošite su pažangiausia Logitech įranga Rally Bar Mini, kuri ne tik taps stilinga Jūsų konferencijų salės detale, bet ir užtikrins ypatingai gerą ir švarų garsą, natūralų vaizdą online susitikimų metu. Šioje kategorijoje taip pat rasite ir įvairiausius laikiklius konferencijų reikmenų tvirtinimui, mikrofonus, plataus kampo ir aukštos raiškos vaizdo kameras susitikimams internetu, ausines ir kt. prekes. 

Jeigu Jūsų konferencijų salėje sumontuota itin pažangi, belaidė garso bei video sistema, rekomenduojame suteikti savo verslui išskirtinumo ir rafinuotumo su visame pasaulyje itin vertinamo gamintojo Bang & Olufsen išmaniaisiais įrenginiais. Mes siūlome išskirtinius šio gamintojo nuotolinio valdymo pultelius, ypatingai stilingus ir prašmatnius garso / vaizdo / apšvietimo sistemos valdymo pultus, aukštos klasės garso kolonėles ir ausines, kurie puikiai tiks šiuolaikinei konferencijų salei ar auditorijai.  

Na, o jeigu Jūsų biurui, namų ofisui, mokslo įstaigai ar konferencijų salei reikalinga įprasta magnetinė rašymo lenta, irgi esate tinkamoje vietoje. Mes Jums siūlome platų magnetinių ir stiklinių rašymo lentų pasirinkimą, tad tikrai išsirinksite Jums tinkamiausią, pagal norimą lentos dydį, kainą ir spalvą (baltą arba juodą). Turime ir pigių sprendimų rašymui ant sienos - lipnią juodą plėvelę, ant kurios galima rašyti kreida. Būtinai ją išbandykite ir namuose, jeigu ten auga vaikai, mėgstantys „rašyti” ant sienų. 

Užsisakykite Jus dominančius biuro reikmenis ir konferencijų įrangą internetu vos keliais mygtukų paspaudimais ir jau vos po kelių dienų pristatysime Jūsų užsakymą tiesiai į namus ar biurą!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.