3D spausdintuvai ir priedai

3D spausdintuvai - vaikams, studentams, mėgėjams ir profesionalams

3D spausdintuvai pastaruoju metu yra vis plačiau pritaikomi įvairiausiose srityse. Juos jau naudoja mokyklose, kaip puikią edukacinę priemonę, jie vis dažniau randa vietą ant biuro stalo įvairiausių sričių įstaigose: mados, dizaino, architektūros, gamybos, medicinos ir kt. įmonėse.

Kam jie naudojami? Dažniausiai jais kuriami gaminių prototipai arba sukuriamos vienetinės detalės, kurių prireikia. Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite populiariuosius ir visame pasaulyje pripažintus XYZPrinting ir Gembird 3D spausdintuvus, skirtus tiek pradedantiesiems, tiek savo srities profesionalams. 

Siūlome pasižvalgyti po skirtingas XYZPrinting 3D spausdintuvų linijas: pradedantiesiems skirta Explorer linija, mokytojams - Educator ir pažengusiems - Professional spausdintuvų linija. Tikime, kad rasite būtent tai, kas patenkintų Jūsų poreikius ir padėtų įgyvendinti gimusias idėjas. 

  • XYZPrinting Explorer linijos 3D spausdintuvai yra nedideli ir paprastai naudojami spausdintuvai, su kuriais lengva žengti pirmuosius žingsnius 3D modeliavime ir spausdinime. Pvz. nebrangus (kaina apie 230 eurų) Da Vinci Nano 3D spausdintuvas - kompaktiškas, lengvas, nešiojamas spausdintuvas, kuris lengvai ras vietos ant mokinio stalo namuose ar mokykloje. Juo ypatingai paprasta naudotis ir modeliuoti 3D modelius kartu su specialia XYZPrinting 3DKit kompiuterio programa. Spausdinimo zona yra saugiai uždengta, tad galėsite būti ramūs dėl vaiko saugumo. Mūsų klientų atsiliepimai rodo, kad vaikai labai mėgsta kurti įvairiausius unikalius žaisliukus sau ir draugams, ir 3D spausdintuvas yra puiki edukacinė priemonė, suteikianti ypatingai vertingų ir ateityje praversiančių įgūdžių. Iš Explorer linijos turime ir spausdintuvų, skirtų visai šeimai: Da Vinci Mini. Šis spausdintuvas patiks ne tik paaugusiems vaikams, bet ir tėveliams, kurie galės lengvai atsispausdinti reikiamus namų apyvokos daiktus, pakeisti sulūžusias baldų detales ir pan. 
  • XYZPrinting Educator linijos 3D spausdintuvai. Da Vinci Jr. serijos spausdintuvai irgi yra puiki edukacinė priemonė, atradusi vietą ne vienoje mokslo įstaigoje ir namuose. Klientų itin vertinami Da Vinci 2.0 A Duo 3D spausdintuvai su dviem atskirais antgaliais, tad vienu metu galėsite atspausdinti modelį su dvejomis skirtingomis spalvomis arba skirtingomis spausdinimo medžiagomis.  
  • XYZPrinting Professional linijos 3D spausdintuvai. Jeigu Jums reikalingas 3D spausdintuvas itin smulkių ar su aiškiomis detalėmis darbų spausdinimui, pasižvalgykite po Nobel serijos spausdintuvus. Jie naudoja stereolitografijos (SL) ir DLP technologiją, kurios dėka gali atspausdinti didelės skiriamosios gebos pramoninius 3D spausdinius iš įvairių medžiagų. Šiuos spausdintuvus naudoja architektai, medikai, stomatologai, dizaineriai, pramoninių detalių prototipų gamintojai ir pan. 

Gembird gamintojas irgi pristato platų 3D spausdintuvų pasirinkimą - čia rasite nuo rankinių, rašiklio tipo 3D spausdintuvų, iki edukacinių ir pramoninių spausdintuvų pagal norimą kainą. 

Pirmi.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami ir visų reikalingi reikmenys darbui su 3D spausdintuvu: ekologiškas, įvairių spalvų greitai suyrantis PLA plastikas ritėse bei 3D spausdintuvų dalys. Užsisakykite 3D spausdintuvą internetu vos per kelias minutes ir jau netrukus lengvai kurkite ir spausdinkite 3D objektus savo namuose, mokykloje ar biure!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.