Mobiliųjų telefonų priedai

Mobiliųjų telefonų priedai gali suteikti papildomos atminties Jūsų nuotraukoms telefone, apsaugoti išmanųjį telefoną nuo pažeidimų, palengvinti asmenukių darymą ir įkrauti telefono bateriją net tada, kai šalia nėra elektros lizdo. 

Apsaugokite savo išmanųjį įrenginį: telefonų dėklai, ekrano plėvelės, laikikliai  

Išmaniojo telefono dėklas yra labai svarbus, norint apsaugoti telefono ekraną nuo sudužimo. Dėkliukas taip pat gali užkirsti kelią įbrėžimams, įlenkimams ir dulkių patekimui į telefono vidų. Dažniausiai telefonų dėkliukai yra gaminami iš plastiko, poliuretano, polikarbonato ir anglies pluošto; jie gali būti knygutės tipo (atverčiami) arba uždedami, kaip telefono nugarėlė. Norėdami būti tikri, kad telefonui nieko nenutiks jam nukritus ant žemės, rinkitės itin tvirtus ir patikimus polikarbonato arba anglies pluošto dėklus.  

Savo mobiliojo telefono ekraną nuo subraižymų ir įtrūkimų apsaugosite ant jo užklijavę apsauginę mobiliojo telefono plėvelę. Galite rinktis pagal savo telefono modelį - vieniems galime pasiūlyti tvirtas ir patikimas apsaugines ekrano plėveles, kitiems modeliams rasite ir 3D apsauginius stiklus, kurie apgaubia lenktą telefono ekraną nuo krašto iki krašto ir užtikrina maksimalią jūsų išmaniojo įrenginio apsaugą. Nedidelė investicija į apsauginę telefono ekrano plėvelę ar apsauginį stiklą gali padėti jums išvengti nemažų nuostolių ateityje, jeigu telefonas netyčia nukristų ir sudužtų. 

Telefono saugumu galite pasirūpinti ir įsigydami specialų jo laikiklį. Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite įvairiausius laikiklius bet kokioms gyvenimo situacijoms: telefono laikikliai dviračiui, automobiliui, laikikliai ant rankos, ant kaklo, laikiklius dviems telefonams, reguliuojamo aukščio stovus telefonui, laikikliai - žiedai (ypač patogiam telefono laikymui ir asmenukių darymui) ir pan. 

Išorinės baterijos ir įkrovikliai yra būtini norint, kad išmanusis telefonas būtų įkrautas tiek kelyje, tiek namuose. Mūsų asortimente siūlomi standartiniai telefonų įkrovikliai (pakrovėjai) skirtingiems telefonų modeliams, įkrovimo stotelės, kurių pagalba galite patogiai pakrauti kelis įrenginius. Belaidis pakrovėjas arba įkrovimo stotelė (angl. power dock) pravers, jeigu nenorite kaskart prijunginėti ir atjunginėti įkroviklio laido - pakaks padėti išmanųjį įrenginį (telefoną, laikrodį ar ausines) ant belaidžio pakrovėjo ir jis akimirksniu pradės krautis. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.