Fototechnika

Įamžinkite pirmuosius įspūdžius ir nepakartojamas laimės akimirkas su skaitmeniniu arba momentiniu fotoaparatu!

Jūsų gražiausių akimirkų įamžinimui siūlome itin platų populiariausių ir patikimų fotoaparatų asortimentą. Užsisakykite internetu Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį fotoaparatą ir jau vos po kelių dienų atsiimkite jį viename iš mūsų salonų (foto prekės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje), arba pasirinkite prekių pristatymą į namus arba paštomatą. 

Pirmi.lt el. parduotuvėje parduodami juostiniai, sisteminiai, veidrodiniai, skaitmeniniai, momentiniai ir vienkartiniai fotoaparatai. Prieš renkantis fotoaparatą visuomet rekomenduojame įvertinti ne tik jo techninius parametrus, bet ir pasidomėti, kokie yra atsiliepimai apie Jūsų išsirinktą modelį. Tai padės Jums lengviau apsispręsti ir išsirinkti tokią fototechniką, kuri Jums tarnaus ne vienerius metus. 

Rinkitės sau tinkamiausią fotokamerą iš populiariausių ir visame pasaulyje puikiai vertinamų Fujifilm, Kodak, Canon, Sony, Nikon ir kitų gamintojų modelių. Kilus klausimams, visuomet galite susisiekti ir su pirmi.lt komanda - mes mielai Jums patarsime ir parekomenduosime Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią fotokamerą. 

Pastaruoju metu ypatingai populiarūs Polaroid, Fujifilm momentiniai fotoaparatai, o dažnai internete netgi siūloma jų nuoma. Bet tam, kad visuomet džiaugtumėtės aukštos kokybės momentinėmis nuotraukomis, pasvarstykite apie savo momentinio fotoaparato įsigijimą už itin mažą kainą. Pas mus galėsite įsigyti ir specialias momentinių aparatų fotolapelius - fotoplokšteles, (Instax mini 11, Instax mini 9, Polaroid ir kt.), kurių galime pasiūlyti ir su skirtingomis dekoro detalėmis. 

Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite įvairią fototechniką, fotoaparatus, fotoaparatų priedus, tvirtinimo priedus, ir kitas su fotografijos hobiu susijusias prekes. Priedai ir laikikliai Jūsų patogumui yra atskiroje kategorijoje.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.