Monitoriai ir priedai

Renkatės naują monitorių ir svarstote, kurį pasirinkti?

Pirmiausiai turėtumėte nuspręsti, kokia veiklai naujasis monitorius bus skirtas. Ar monitorius bus skirtas įprastiems biuro darbams, ar grafikos, dizaino, projektavimo darbams, o gal tai bus papildomas monitorius jūsų turimam nešiojamam kompiuteriui, arba planuojate žaisti naujausius kompiuterinius žaidimus per jį? Dažniausi monitorių tipai, bei jų charakteristikos yra šie:

  1. Monitoriai ofiso darbams. Įprastiems kasdieniams darbams kompiuteriu pakanka Full HD monitoriaus su 19-24 colių įstrižaine. Šie monitoriai turi pakankamai gerą raišką ir juos galima įsigyti už nedidelę kainą. 
  2. Monitoriai grafikos darbams. Grafikos dizaineriams rekomenduojame pasižvalgyti po 4K (dar kitaip vadinamų Ultra HD) monitorių asortimentą. Kadangi jūsų darbe yra itin svarbus tikslus spalvų atvaizdavimas, turėdami tokios raiškos monitorių gausite išskirtinai aukštos kokybės vaizdus. Kalbant apie ekrano įstrižainę, dažniausiai grafikos dizaineriai, fotografai ar video montuotojai renkasi monitorius su pakankamai didele ekrano įstrižaine (32 colių ar net 40 colių), - taip jie gali būti tikri, kad savo darbą galės patogiai atlikti viename darbalaukyje. Be abejonės, aukštos raiškos ir UltraWide monitoriai yra itin mėgstami ir žaidimų mėgėjų, nes jie ypatingai gerai perteikia visas, net ir smulkiausias žaidimų detales. Beje, mūsų parduotuvėje galime pasiūlyti ir rinkoje jau po truputį pasirodančius 8K raiškos monitorius. 
  3. Monitoriai žaidimams (gaming monitoriai). Jeigu planuojate su kompiuteriu dažniau žaisti kompiuterinius žaidimus, tuomet siūlome rinktis didesnės įstrižainės monitorių (pvz. 27 colių). Taipogi, rinkdamiesi monitorių žaidimams, būtinai atsižvelkite į reakcijos laiką (ms). Šis parametras parodo ekrano reagavimo laiką į vaizdo pasikeitimus ir turėtų būti kuo mažesnis. Monitoriai žaidimams turi labai didelę skiriamąją gebą, greitą reakcijos laiką, aukštą ekrano atnaujinimo dažnį (rekomenduojami nuo 144hz monitoriai) ir platų žiūrėjimo kampą. Jus gali sudominti ir lenktas monitorius, nes įgaubto ekrano dėka padidėja vizualinis ekrano plotis, padidėja žiūrėjimo kampas, kontrastas bei išvengiama monitoriaus ekrano atspindžių - puikios charakteristikos įtraukiančiai žaidimo sesijai. 

Primename, kad norint išnaudoti visas šiuolaikinio monitoriaus teikiamas galimybes, reikia pasirūpinti, kad ir kompiuterio aparatinė įranga būtų tokia pati gera, t.y. turėtų gerą procesorių ir itin galingą vaizdo plokštę. Kompiuterius bei jų dalis irgi rasite mūsų parduotuvėje.

Pas mus rasite populiariausius ir visame pasaulyje pripažįstamų gamintojų monitorius žaidimams: AOC, Samsung, Dell, Asus, ir kt.

Trumpai apie monitorių ekranų tipus. 

Didžioji dauguma kompiuterių monitorių turi LCD ekranus. Yra trijų tipų LCD ekranai, kuriuos dažniausiai rasite monitoriuose (ir galite pasirinkti mūsų parduotuvės filtruose): TN, VA ir IPS. Kiekvienas jų turi aiškius privalumus:

  • TN ekranai -  turi aukštą ekrano atnaujinimo dažnį ir greitą reakcijos laiką (ms).
  • VA ekranai - užtikrina itin gerą žiūrėjimo kampą ir  geriausią kontrastą.
  • IPS ekranai suteikia ryškias spalvas su puikiu kontrastu ir įspūdingais žiūrėjimo kampais.

Pirmi.lt el.parduotuvėje galite išsirinkti ne tik jūsų poreikius ir norimą kainą geriausiai atitinkantį monitorių, bet ir įvairiausius monitorių priedus. Domina monitoriaus laikiklis, lentynėlė arba stovas? O galbūt reikalingas patikimas monitoriaus spalvų kalibratorius fotografui profesionalui? Norite apsaugoti savo žiūrimą turinį nuo pašalinių akių ir domina privatumo filtras? Esate tinkamoje vietoje, nes čia rasite viską, ko jums gali prireikti. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.