Kameros, ausinės, mikrofonai

Kokybiškos internetinės kameros, ausinės ir mikrofonai internetu

Turbūt jau visi esame pripratę prie nuotolinių susitikimų, telekonferencijų internetu, o kad jie vyktų sklandžiai ir galėtumėte vieni kitus puikiai matyti ir girdėti, būtina pasirūpinti geros kokybės kamera, ausinėmis ir mikrofonu. Mūsų el. parduotuvėje rasite plačią šių įrenginių įvairovę. 

Renkatės pirmąją internetinę kamerą ir nežinote, kokią pasirinkti? Mes rekomenduojame rinktis kuo didesnės raiškos (skiriamosios gebos) kamerą. Šiuolaikinės WEB kameros siūlo 4K raišką, tad būsite tikri, kad jūsų transliuojamas vaizdas yra itin ryškus. Taipogi, siūlome rinktis kamerą su kuo didesniu kadrų skaičiumi (parametruose žymimas „fps”). Kamera su 60fps transliuos žymiai tikroviškesnį video vaizdą nei kamera su 30fps, todėl rinkdamiesi sau tinkamiausią kamerą, atkreipkite dėmesį į šį parametrą.  

Besirenkantiems ausines siūlome pasižvalgyti po mūsų siūlomą patikimų pasaulio gamintojų - JBL, Razer, Trust, Samsung, Xiaomi, ir kt. - ausinių asortimentą. Pasirinkite ausines pagal savo poreikius ir nešiojimo pomėgius: belaides, su mikrofonu, apgaubiančias ausis, kabinamas ant ausų arba minimalistines, įdedamas į ausis. Muzikos gurmanų ypač vertinamos Sennheiser ausinės dėl jų itin geros vokiškos kokybės, dizaino ir ilgai laikančios baterijos (belaidžiuose ausinių modeliuose). Taipogi, rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į Audio Technica ausines, kurias dažnai renkasi muzikos atstovai, nes jų garso kokybė ir ilgaamžiškumas prilygsta premium klasės ausinėms, o kaina yra išties nedidelė. Mūsų asortimente siūlomos belaidės, Bluetooth, su mikrofonu, su skirtingomis jungtimis profesionalios ausinės. 

Kasdieniniams pokalbiams internetu gali pakakti ir kompiuteryje arba ausinėse esančio mikrofono, bet jeigu jūsų darbas susijęs su garsu, įrašinėjate vlogus, garsinate vaizdo įrašus ar audio knygas, tuomet jums reikalingas profesionalus mikrofonas. Mūsų parduotuvėje siūlomi mikrofonai:

  • Belaidžiai mikrofonai, kad nejaustumėte jokių judėjimo ribojimų ir neerzintų besipainiojantys laidai. Tokie mikrofonai dažniausiai jungiami su Bluetooth technologija arba per bevielę USB jungtį. Mūsų parduotuvėje siūlomas belaidžių mikrofonų asortimentas: belaidžiai rankiniai mikrofonai, belaidės instrumentinės sistemos, belaidžiai, ant galvos dedami mikrofonai, prisegami mikrofonai, belaidžiai siųstuvai ir imtuvai. 
  • Mikrofonai su skirtingomis membranomis: kondensatoriniai mikrofonai ir dinaminiai. Kondensatoriniai mikrofonai paprastai kainuoja daugiau, bet jie leidžia perteikti natūralų garsą net esant ypač aukštiems garso dažniams. Tad juos dažnai naudoja gyvo garso koncertuose ir įrašų studijose. Tuo tarpu dinaminiai mikrofonai yra pigesni, bet irgi pasižymi plačiu dažnių diapazonu ir gera garso kokybe, tad irgi gali būti naudojami tiek instrumentams, tiek vokalui. 
  • Mikrofonai su stovu - itin patogus mikrofonų variantas įrašinėjant podcast’us ir kitus garso įrašus.
  • Studijiniai mikrofonai. Didžiąją studijinių mikrofonų dalį sudaro jau minėto Vokietijos gamintojo - Sennheiner - profesionalūs mikrofonai, kurie pasižymi itin aukšta kokybe ir išskirtiniu dėmesiu detalėms.  
  • Karaoke mikrofonai. Specialūs mikrofonai karaokės mėgėjams. Jie turi papildomus funkcinius mygtukus, leidžiančius pristabdyti dainą, įsijungti kitą muziko takelį, pareguliuoti muzikos garsą ar net suteikti balsui įvairių specialiųjų efektų. 

Esame tikri, kad mūsų siūlomame kamerų, ausinių ir mikrofonų asortimente tikrai rasite sau tinkamą prekę pagal pageidaujamas funkcijas, techninius parametrus ir kainą.  

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.