Kiemui ir sodui

Išvykai į gamtą pasiruošę: palapinės, miegmaišiai, turistiniai baldai, hamakai, Kamado kepsninės ir dar daugiau

Patogiam poilsiui savaitgalio ar ilgesnio laikotarpio išvykai į gamtą mūsų parduotuvėje siūlomos itin kokybiškos Outwell ir Easy Camp turistinės palapinės: savaime išsiskleidžiančios (pop-up) palapinės (Easy Camp Fireball 200), palapinės su erdviu prieangiu (Easy Camp Blazar 400), palapinės su papildomu Sleep-tight vidiniu tamsinančiu sluoksniu, kuris užtikrins geresnį miegą ryte ar ankstyvą vakarą (Easy Camp Galaxy 400, Huntsville 400), itin aukštos palapinės, kuriose galėsite patogiai vaikščioti išsitiesę visu ūgiu.

Išvykoje jums tikrai pravers patogios turistinės sulankstomos tvirtos kėdės (atlaikančios svorį nuo 100 kg iki 150 kg, priklausomai nuo modelio), termodėžės ir šaldymo krepšiai. Ilgesniuose žygiuose tikros pagalbininkės bus šiaurinio ėjimo lazdos, kurios užtikrins, kad treniruojate visą kūną. 

Jaukiam ir patogiam miegui rinkitės kokybišką miegmaišį. Pas mus rasite populiariausių turizmo prekių gamintojų miegmaišių: Easy Camp, Outwell, Robens. Daugelis turistavimą mėgstančių klientų vertina Outwell Camper miegmaišius, nes jie yra itin tvirti, pralaidūs orui, bet tuo pačiu ir labai šilti (tinkami iki -15 oro temp.), turi patogią pagalvėlę, bei yra galimybė sujungti du tokius pačius miegmaišius (Outwell Camper R (right - su užsegimu dešinėje pusėje) ir Outwell Camper L (left - su užsegimu kairėje pusėje)), kad turėtumėte miegmaišį dviems asmenims.

Savaime prisipučiantis turistinis čiužinys užtikrins karališką miegą gamtoje. Pamirškite nepatogumus miegant miške - šie novatoriški savaime prisipučiantys turistiniai kilimėliai, nors ir atrodo ploni, bet iš tiesų yra labai patogūs, kaip ir storiausias ergonomiškas lovos čiužinys. Būtinai išbandykite!

Dienos poilsiui gamtoje ar sode jums tikrai patiks hamakas (su stovu arba pakabinamas tarp medžių) arba pakabinamas krėslas (sėdimas hamakas). Turime labai gausų hamakų pasirinkimą, tad išsirinkite sau tinkamiausią pagal spalvą, stilių, tvirtinimo būdą, maksimalų svorį (nuo 120 kg iki 200 kg), bei hamako kainą. Pasiūlysime ir priedų bei kokybiškų tvirtinimo detalių hamakui ar sėdimam hamakui / krėslui

Vasaros metu dažnai gaminame lauke, tad siūlome jums ir populiarias Kamado kepsnines ypatingai sultingiems kepsniams, bei elektrinius grilius, kurie pravers, kai už lango lyja lietus. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.