Apšvietimas

Tebūnie šviesa! Vidaus ir lauko girliandos, LED šviestuvai, apšvietimo juostos, lemputės, pritemdomos lempos ir įvairūs žibintuvėliai pagal kiekvieno poreikius

Ieškote geriausio apšvietimo sprendimo? Jį tikrai rasite pirmi.lt el.parduotuvėje! Siūlome itin gausų šviestuvų, stalinių lempų, lempučių, LED juostų ir vidaus bei lauko girliandų pasirinkimą. Ieškantiems nešiojamo šviesos šaltinio galime pasiūlyti LED žibintuvėlius, galingus prožektorius, žibintuvėlius ant galvos ir jų priedus. 

Jus gali sudominti: 

  • Įmontuojami, į lubas įleidžiami LED šviestuvai, LED panelės - pasirinkite pagal pageidaujamą šviestuvo skersmenį, formą, ryškumą, sunaudojamą elektros energiją, su nuotoliniu valdymu ir pan. 
  • Išmaniosios Xiaomi lempos (montuojamos prie lubų arba sienų, pastatomos ant naktinio staliuko) ir jų išmanūs sensoriniai valdymo priedai tampa vis populiaresni mūsų klientų tarpe. 
  • Modernūs Taotronics stalo šviestuvai, kurių šviesą galėsite reguliuoti pagal paros laiką ir savo pageidavimus (pagal ryškumą, šviesos šiltumą/šaltumą). Be to, šie šviestuvai taupo energiją ir turi jungtis išmaniesiems įrenginiams, kad galėtumėte patogiai įkrauti savo mobilųjį telefoną ar planšetę.
  • Išmaniosios pritemdomos Smart lemputės, kurių šviesos temperatūrą galite reguliuoti savo išmaniuoju telefonu arba net valdyti balsu (per Google Home, Amazon Alexia). 
  • Įvairių formų, dydžių, lumenų kiekio, LED lemputės ir LED apšvietimo juostos, puikiai tiksiančios prie Jūsų namų stiliaus ir interjero. 
  • Įvairiausi žibintuvėliai tiek namams, tiek turistavimui ir aktyviai veiklai lauke. Itin platus žibintuvėlių, tvirtinamų ant galvos, pasirinkimas, pakraunami žibintuvėliai. Įvairūs galingi prožektoriai, laikikliai prožektoriams, spalvoti prožektorių filtrai.
Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.