Buitinė technika, elektronika

Mūsų namų pagalbininkai: stambi ir smulki buitinė technika, virtuvės įranga, maisto ruošimo, valymo prietaisai

Lengvesniam šiuolaikinio žmogaus gyvenimui - patogi ir moderni buitinė technika, kuri palengvina mūsų kasdienius darbus ir leidžia mums mėgautis ilgesniu laisvalaikiu. Pirmi.lt el. parduotuvėje siūloma tiek stambi, tiek smulki buitinė technika. Čia rasite naujausius šaldytuvų, indaplovių, viryklių, skalbimo mašinų, džiovyklių modelius už patrauklią kainą. Namų švara pasirūpins išmanusis robotas - dulkių siurblys, o saulė visuomet švies pro spindinčius langus, nes juos blizgins langų valymo robotas

Planuojate įsigyti naują televizorių su WiFi? Domina Samsung QLED televizoriai, televizorius Sony arba Xiaomi televizorius? Visus jų naujausius modelius rasite mūsų el. parduotuvėje. 

Maisto gaminimą palengvins įvairi smulki virtuvės įranga bei maisto gaminimo technika, be kurių jau sunkiai beįsivaizduojame savo namus: griliai, mikrobangų ir konvekcinės krosnelės, virtuvės kombainai, blenderiai, sulčiaspaudės, duonos skrudintuvai ir kt.

Planuojate atsinaujinti ne tik virtuvės techniką, bet ir maisto gaminimo įrankius? Mes jums pasiūlysime kruopščiai atrinktus geriausių gamintojų puodus, garpuodžius, keptuves bei stalo įrankius. Viską, ko reikia šiuolaikinei virtuvei, rasite pirmi.lt el. parduotuvėje!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.