Plaukų priežiūros prietaisai

Profesionalūs plaukų džiovintuvai, plaukų tiesintuvai, garbanojimo žnyplės, jonizuojantys plaukų šepečiai bei plaukų kirpimo mašinėlės Jūsų stilingai šukuosenai

Jūsų gražių plaukų priežiūrai siūlome naujausios kartos pažangius šukuosenos formavimo prietaisus. Kas rytą greitai ir lengvai suformuokite stilingą šukuoseną plaukų tiesintuvu, pasipuoškite nepriekaištingomis garbanomis su garbanų formavimo žnyplėmis, o plaukus džiovinkite naujos kartos plaukų džiovintuvais su jonų technologija ir kitomis plaukus saugančiomis ir tausojančiomis funkcijomis. Pasirūpinome, kad net ir savo rankinėje turėtumėte išskirtines plaukų šukas, kurios užtikrins jūsų tvarkingą šukuoseną net ir dienai besibaigiant. 

Plaukų džiovintuvai. Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite didelį plaukų džiovintuvų pasirinkimą, tad tikrai rasite sau tinkamiausią prietaisą, priklausomai nuo norimų funkcijų bei kainos. Pastebime, kad vis daugiau klientų renkasi džiovintuvus, kurie tausoja plaukus ir jų nealina. Šie plaukų džiovintuvai turi jonizacijos funkciją, t.y. jie yra papildyti vandens jonų technologija, kurios dėka plaukų džiovinimo metu jie yra prisotinami vandens jonų ir apsaugomi nuo išsausėjimo. Populiariausi ir geriausių klientų atsiliepimų sulaukė šie plaukų džiovintuvai: tyliai veikiantis Jimmy F6 Pro bei kelionėms ypač tinkantis Xiaomi džiovintuvas su vandens jonų technologija, Carrera No.531 su difuzoriumi, greitai plaukus išdžiovinantis Philips Dryer Pro su infraraudonaisiais spinduliais, sulankstomi ir nedaug vietos užimantys Carrera No. 532, Adler ir Philips plaukų džiovintuvai. Taipogi, jus gali sudominti ir plaukų džiovintuvas - šukos, kurio dėka galėsite ne tik greitai išsidžiovinti plaukus, bet ir suformuoti norimą šukuoseną.

Plaukų tiesintuvas. Plaukų tiesintuvai užtikrins, kad jūsų plaukai atrodytų žvilgantys ir būtų sveiki. Pamirškite senuosius tiesintuvus, kurie ne tik tiesindavo bet ir pažeisdavo (sudegindavo) plaukus. Naujos kartos tiesinimo žnyplės turi keramikos plokšteles, kurios dažnai yra prisotintos keratino ir argano aliejaus (Carrera No. 534). Naudojant tiesintuvą su keratinu, keratinas palepins jūsų plaukus būtinais baltymais, o argano aliejus atstatys pažeistą plaukų paviršių, kad jie atrodytų glotnūs ir dar sveikesni. Tiesintuvai gali būti ir plaukų šepečio formos (Philips) - taip plaukus pavyks ištiesinti itin greitai. 

Daugiausiai apdovanojimų 2020 m. sulaukęs Dyson Corrale plaukų tiesintuvas - su išmania karščio kontrole, lanksčiomis plokštelėmis bei belaide technologija, kurios dėka be jokių laidų galėsite formuoti savo šukuoseną iki 30 min.

Neapsisprendžiate, ar šiandien norite tiesių plaukų, ar banguotų? Bet kuriuo atveju, jums padės šukuosenos formavimo prietaisas Babyliss Pure Metal 2in1 - su juo galėsite tiek tiesinti, tiek garbanoti plaukus. Kam turėti du atskirus prietaisus, jei galima turėti tik vieną, tiesa? Pagal norimas funkcijas, technologijas ir kainą tikrai išsirinksite sau tinkamiausią tiesintuvo modelį iš pirmi.lt el.parduotuvės. 

Žnyplės garbanų formavimui. Panašiai, kaip ir plaukų tiesintuvai, šiuolaikinės garbanojimo žnyplės gaminamos su plaukus tausojančiomis ir saugančiomis technologijomis ir funkcijomis. Visos garbanojimo žnyplės yra su keramikine danga, skirta lygioms ir blizgančioms garbanoms sukurti. Galite pasirinkti automatines garbanojimo žnyples, kurios sutaupys jums daug laiko kuriant nuostabią šukuoseną, bei apsaugos jūsų rankas nuo nudeginimų (populiariausi automatinių garbanojimų žnyplių modeliai: Eta Fenite su vandens jonų technologija, Cecotec Bamba Surfcare su keratinu ir argano aliejumi, bei ypač populiarus Babyliss Curl Secret Optimum automatinis garbanų formuotuvas, kurio dėka sukursite net 3 skirtingų stilių garbanas vos per kelias minutes).  

Plaukų kirpimo mašinėlės. Siūlome gausų plaukų kirpimo mašinėlių, skirtų galvos ir viso kūno plaukų kirpimui, asortimentą. Pas mus rasite elektrinių plaukų kirpimo mašinėlių, kurias galima naudoti tiek sausoje, tiek drėgnoje aplinkoje (Wet & Dry), tad galėsite jas naudoti duše, vonioje, kartu su skutimosi geliais, bei nuplauti vandeniu po naudojimo. Profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės parduodamos su skirtingais antgaliais, kad galėtumėte reguliuoti plaukų ilgį, kai kurios turi specialius antgalius ausų bei nosies plaukelių šalinimui, ūsų ir barzdos, bei žandenų formavimui. Pasirūpinkite savo tvarkinga išvaizda namų sąlygomis, bet ne prasčiau nei profesionalioje kirpykloje. 

Plaukų šepečiai su jonų kondicionavimu žvilgantiems ir tvarkingiems plaukams. Plaukų šepetys su jonų kondicionavimu (pvz. Braun firmos) padės jums išvengti plaukų elektrinimosi ir vėlimosi problemų, su kuriomis dažnai susiduriame šaltuoju metų laiku. Šis šepetys nėra plaukų tiesinimo šukos, naudojimo metu jis nekaista, tad visada jį galėsite turėti savo rankinėje.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.