Sporto prekės

Sporto prekės, hanteliai ir kitas inventorius, kad jūsų aktyvios pramogos būtų dar įvairesnės

Itin didelis sporto ir fitneso prekių pasirinkimas patrauklia kaina: treniruokliai, kultūrizmo ir fitneso inventorius, pasipriešinimo gumos, prekės vandens sportui, žiemos sportui, inventorius jogai ir pilatesui, įvairūs sporto aksesuarai, gertuvės ir kt.

Būkite aktyvūs ištisus metus, ar tai būtų vasara, ar žiema, mes pasirūpinsime, kad jūsų aktyvus laisvalaikis būtų kokybiškas ir įdomus. 

Treniruokliai. Siūlome visame pasaulyje pripažintų sporto inventoriaus gamintojų (Hammer, WNQ) treniruoklius, kad sportuoti galėtumėte kada tik panorėję savo namuose! Sulankstomi bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai, irklavimo treniruokliai - tai puikiausi kardio treniruokliai, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėje. 

Ieškote svarmenų jėgos treniruotėms ir sunkiajai atletikai? Mes siūlome įvairaus svorio tvirto metalo lydinio giras, hantelius (metalinius bei gumuotus), grifus (štangas) ir įvairius jų svorius. Kasdienėms treniruotėms pravers ir velcro dirželiu užsegami svoriai rankoms ir kojoms. 

Treniruojantis svarbu ne tik tinkamai parinkti svoriai pagal jūsų fizinį pasirengimą, bet ir sąlygos taisyklingam pratimų atlikimui. Taisyklingą laikyseną ir kūno poziciją užtikrinsite turėdami treniruočių suoliuką, kurį galėsite reguliuoti pagal savo ūgį bei pritaikyti daromam pratimui. Atsispaudimų rankenos nevargins jūsų rankų riešų ir apsaugos nuo riešų  patempimų darant atsispaudimus. O įvairių ilgių, pločių ir spalvų pasipriešinimo gumos bei juostos leis su minimaliu inventoriumi atlikti įvairiausius kūną stiprinančius efektyvius pratimus.

Jogos ir pilateso mylėtojai pas mus ras gausų jogos kilimėlių, kamuolių, kaladėlių (plytų), volelių bei balansinių pagalvėlių asortimentą. Balansinės lentos ir pagalvėlės naudojamos ir reabilitacijos tikslais, atsistatant po įvairių operacijų, ypatingai stuburo, nes jos efektyviai stiprina vidinius nugaros raumenis.

Pirmi.lt parduotuvėje rasite tinkamų prekių vasaros pramogoms (čiužinių, baiseinų bei priedų jiems), žiemos sportui, bei įvairiausių aksesuarų ir priedų, be kurių sunkiai įsivaizduojame savo treniruotes (gertuvės, sportiniai juosmens diržai / dėklai telefonui, piršto antspaudu rakinamos spynelės, diržai nugarai ir pan.).

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.