Augintiniams

Išmanūs naminių gyvūnėlių priežiūros prietaisai, kad Jūsų augintiniui nieko netrūktų

Išmanieji prietaisai leidžia mums pasirūpinti savo mylimais augintiniais net tuomet, kai nesame šalia jų. Išmanusis automatinis maisto dozatorius užtikrins, kad jūsų mylimas šuo ar katinas visada laiku gautų maisto. Šio prietaiso dėka galite planuoti, stebėti ir koreguoti savo augintinio maitinimo tvarkaraštį.

Automatinė šėrykla katėms arba šunims yra aprūpinta drėgmės surinkėju, tad būsite tikri, jog jūsų augintinis gauna tik šviežią ir kvapnų maistą. Gyvūnų ėdalo dozatorių galite pasirinkti skirtingo dydžio, priklausomai nuo jūsų augintinio maisto porcijų. Jeigu dozatoriaus pirkti dar neplanuojate, galbūt jums pravers katės arba šuns maisto dubenėlis su integruotomis skaitmeninėmis svarstyklėmis

Petkit Eversweet išmanusis vandens fonatanėlis su pažangia filtravimo sistema užtikrins, kad jūsų augintinio vanduo visuomet būtų šviežias. 

Pasirūpinkite, kad jūsų augintinis ne tik visada būtų sotus, bet ir tinkamai ilsėtųsi. Išrinkite jam išmanųjį gultą / namelį, kuriame drėgmės ir temperatūros jutiklių dėka yra reguliuojamas mikroklimatas ir užtikrinama gera gyvūnėlio savijauta. 

Pasižvalgykite po pirmi.lt el. parduotuvės gyvūnų prekių asortimentą, tikrai rasite, kas padėtų Jums tinkamai prižiūrėti savo mylimą augintinį.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.