Virtuvės technika

Profesionali virtuvės technika tiek namams, tiek aukščiausio lygio restoranams

Turbūt nerasite nei vienų namų, kurių virtuvėje nestovėtų šaldytuvas. Mes galime pasiūlyti itin gausų šaldytuvų ir šaldiklių asortimentą, kuriame rasite tiek buitinius šaldytuvus, tiek ir pramoninius, tinkančius kavinėms ir restoranams. Čia rasite šiuos šaldytuvų tipus:

 • Laisvai pastatomi šaldytuvai. Siūlome žinomų ir patikimų gamintojų pastatomus šaldytuvus: Snaigė, Beko, Gorenje, Electrolux, Liebherr, Bosch, AEG ir kt. Pasirinkite tinkamiausią šaldytuvą pagal jo aukštį, spalvą, energijos klasę, kainą, su šaldikliu ar be jo. 
 • Įmontuojami šaldytuvai - įvairių dydžių į baldus įmontuojami šaldytuvai ir šaldikliai leis jums sukurti vientisą ir estetišką virtuvės interjerą. 
 • Mini šaldytuvai. Puikiai tiks mažai gaminantiems namie, arba mažam šeimos ūkiui. 
 • Dviduriai šaldytuvai. Idealus pasirinkimas gausiai šeimai. Šie šaldytuvai dažniausiai turi ir ledukų funkciją. 
 • Pramoniniai šaldytuvai: gėrimų šaldytuvai / vitrinos parduotuvėms, šaldytuvai / spintos mėsos gaminių vytinimui (mėsos brandinimo spintos).
 • Vyno šaldytuvai - nuo nedidelių vyno šaldytuvų-dėklų vienam vyno buteliui iki vyno šaldytuvų, talpinančių iki 66 vyno butelių. Vyno šaldytuvai jums visuomet leis patiekti iki tinkamos temperatūros atšaldytą vyną, kad atsiskleistų visos jo geriausios skonio savybės bei aromatas. 

Maisto gaminimo namuose neįsivaizduojame be kokybiškos viryklės, kaitlentės ar orkaitės. Mes siūlome Electrolux, Gorenje, Beko, AEG, Philips ir kitų žinomų gamintojų kokybiškus virtuvės įrenginius, kurie pradžiugins kiekvieną klientą ne tik savo aukšta kokybe, funkcionalumu, bet ir gera kaina. Siūlome itin platų viryklių, kaitlenčių ir orkaičių asortimentą:

 • Pastatomos dujinės viryklės su elektrine orkaite
 • Pastatomos elektrinės arba indukcinės viryklės. 
 • Įmontuojamos viryklės. Galėsite pasirinkti, ar norite klasikinės dujinės viryklės, ar lengvai prižiūrimos elektrinės kaitlentės, o galbūt jus sudomins indukcinė įmontuojama kaitlentė, kurios pagalba maisto ruošimas taps dar greitesnis. Jeigu namuose maistą gaminate ne tik jūs, bet ir kiti šeimos nariai, o jūsų gaminimo įpročiai labai skiriasi, jus gali sudominti ir mišri kaitlentė (dujos - indukcija).
 • Nešiojamos kaitlentės. Pasirinkite pagal norimą kaitviečių skaičių bei kaitlentės tipą (dujinė, elektrinė arba indukcinė). Turime ir nešiojamų kaitlenčių su termometru, kuris praverčia ne tik gaminant gurmaniškus patiekalus, bet ir ekologiškos rankų darbo kosmetikos gamybos procese. 
 • Įmontuojamos orkaitės.
 • Kompaktiškos (mini) pastatomos elektrinės orkaitės (kai kurie modeliai turi karšto oro gruzdintuvės funkciją).

Kartu su nauja virykle nepamirškite atsinaujinti ir gartraukio, kad gaminant maistą apsaugotumėte kitus virtuvėje esančius prietaisus nuo riebalų apnašų, o namai visada kvepėtų gaiva. 

Po gausių ir skanių šeimos pietų nebereikės gaišti laiko plaunant indų, nes šį darbą už jus atliks kokybiška ir ilgaamžė indaplovė. Siūlome tiek įmontuojamas indaploves, laisvai pastatomas ir mini indaploves. Maža indaplovė tikrai pateisins lūkesčius šeimoje, kurioje yra 1-2 šeimos nariai. Šiuolaikinė indaplovė užtikrina optimalų vandens sunaudojimą, bei naudoja nedaug elektros energijos, taigi, sutaupysite ne tik savo laiko, bet ir nemažai pinigų. 

Kviečiame pasižvalgyti po mūsų siūlomą indaplovių asortimentą - čia rasite indaploves pagal jūsų ir jūsų šeimos poreikius už itin gerą kainą. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.