Namų valymo ir plovimo įranga

Rinkitės pagal kategoriją

Palaikykite švarą namuose ir kieme be jokio vargo

Dulkių siurbliai su garų funkcija, skirti įvairiai dangai valyti. Su šiais dulkių siurbliais galėsite atlikti gilų minkštų baldų valymą, bei idealiai išvalyti kilimus, išplauti grindis. Skirtingi dulkių siurblio antgaliai ir priedai leis jums išvalyti bet ką namuose: tolimiausiai pasiekiamus kampelius, tarpus minkštuose balduose, tarpus tarp plytelių, čiužinius, susiurbti išsiliejusius skysčius, profesionaliai išvalyti automobilio sėdynių apmušalus ir pan. 

Garų šluotos, arba prietaisai, valantys karštais garais yra universalūs namų padėjėjai, nes jais irgi galima valyti visus namus. Skirtingų antgalių dėka pritaikysite šiuos prietaisus bet kurio paviršiaus valymui ir dezinfekavimui: parketui, plytelėms, marmurui, kilimui ir kiliminei dangai, vandens maišytuvams, sanitarinei įrangai (klozetui, voniai), dušo sienelėms ir veidrodžiams, apmušalams (sofos, foteliai, pagalvės, minkšti žaislai ir čiužiniai), durims ir spintoms, radiatoriams, užuolaidoms ir drabužiams, ir net augalams (priklauso nuo prietaiso modelio!). Jeigu jums ypatingai svarbus mobilumas, rinkitės prietaisą, kuris lengvai transformuojasi iš šluotos į lengvą rankinį valymo prietaisą (pvz. Polti Vaporetto).

Belaidės grindų valymo / poliravimo / vaškavimo šluotos padės greitai (per minutę išvalo 10-20 m2 grindų ploto) išplauti grindis. Šios šluotos neišskiria garų, todėl yra saugios naudoti, jeigu namuose išklotas laminatas. Jeigu jūsų namuose grindų danga yra parketas, tuomet su belaide šluota jūs lengvai ir greitai jį išvaškuosite arba padengsite alyva, o po to nupoliruosite, kad grindys spindėtų ir atrodytų kaip naujos.  

Pasirūpinome ne tik švara namuose, bet ir jūsų namo kieme. Su aukšto slėgio plovimo įrenginiais (Karcher) lengvai išvalysite įsisenėjusias purvo dėmes nuo grindinio, trinkelių, nusiplausite automobilį, namelį ant ratų ar žoliapjovę. Aukšto slėgio plovimo įrenginiai yra galingi, bet kompaktiški, neužimantys daug vietos, tad tai tikrai puiki investicija kiekvienam, norinčiam tvarkingos ir švarios namų aplinkos.   

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.