pristato:

Epiliatoriai ir fotoepiliatoriai

Rinkitės pagal kategoriją

Itin veiksmingi IPL fotoepiliatoriai (veidui ir kūnui), epiliatoriai ir jų atsarginės dalys

Svajojate apie grožio saloną savo namuose? Tai lengvai įgyvendinama. Be vargo pašalinsite nepageidaujamus kūno plaukelius, atliksite profesionalų pėdų šveitimą, o savo veidą palepinsite SPA procedūroms, prilygstančiomis geriausio grožio salono paslaugoms. Pirmi.lt el. parduotuvėje siūlomi daugelio moterų pamėgti tradiciniai epiliatoriai, vis labiau populiarėjantys pažangiausi Philips, Braun fotoepiliatoriai (IPL epiliatoriai), pedikiūro reikmenys (pėdų šveitimo prietaisai) bei veido procedūrų aparatai.

Epiliatorius - veiksmingas plaukelių šalinimo prietaisas, kuris leis džiaugtis glotnia ir lygia kūno oda iki 2 savaičių. Jo veikimo principas - plaukelių šalinimas rovimo būdu. Nesijaudinkite, ši procedūra nėra skausminga, nes pažangūs epiliatoriai naudoja specialias, skausmą malšinančias galvutes (šaldančias, patempiančias odą ir kt.)

Fotoepiliatorius (arba IPL epiliatorius) - tai puikus asmeninio naudojimo prietaisas toms, kurios nori visiškai neskausmingo plaukelių šalinimo būdo. Paprastai grožio salonuose tokios procedūros atliekamos lazeriniu epiliatoriumi, bet tai yra ganėtinai brangi procedūra, kurią tenka nuolat kartoti. IPL fotoepiliatorius leis atlikti panašią procedūrą pačioms, namų aplinkoje.

Koks jo veikimo principas? Fotoepiliatorius skleidžia intensyvią pulsinę šviesą, kurios energiją pasisavina plauko stiebas ir paverčia ją į šilumą, o būtent ši šiluma sunaikina plauko svogūnėlį. Fotoepiliatoriumi yra veikiamas apie 2-6 cm2 odos plotas (priklausomai nuo modelio), todėl vienu metu yra veikiama daug plaukų svogūnėlių. Kodėl prie kai kurių fotoepiliatorių parduodami ir įprasti skustuvai? Nes prieš procedūrą būtina pirmiausiai nuskusti plaukelius skustuvu ir tik tada naudoti fotoepiliatorių. 

Nuo ko priklauso fotoepiliatoriaus kaina? Dažniausiai nuo jo šviesos blyksnių kiekio. Kuo daugiau blyksnių, tuo jo kaina didesnė, bet tuo pačiu jį galėsite naudoti žymiai ilgiau. Mūsų asortimente rasite galingus ir ilgai jums tarnausiančius fotoepiliatorius, kurių lempos gali atlikti nuo 250 000 iki 400 000 blyksnių. 

Braun FaceSpa - itin mėgstamas mūsų klienčių, nes šiame viename prietaise yra net 3 reikalingiausios funkcijos: neskausmingas veido plaukelių epiliatorius, efektyvus bet giliai odos poras valantis veido valymo šepetėlis švelniam veido valymui, bei švelnus mikro masažo antgalis, kuris akivaizdžiai pagerins odos būklę ją tonizuodamas. Šį prietaisą galima naudoti ir duše ar vonioje - jis yra atsparus vandeniui.    

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.