pristato:

Dėklai įrenginiams

Rinkitės pagal kategoriją

Itin patvarūs ir ilgaamžiai krepšiai, rankinės, kuprinės ir dėklai Jūsų kompiuteriui ar fotoaparatui

Nešiojamų kompiuterių ir planšečių krepšiai, kuprinės ir dėklai tiek verslo aukštumose besisukantiems verslo žmonėms, tiek studentams bei moksleiviams. Aukštos kokybės fotoaparatų dėklai, kuprinės saugiam fotokamerų ir objektyvų transportavimui.

Mūsų parduotuvėje rasite itin gausų galanterijos prekių, skirtų saugiam nešiojamų kompiuterių ir fototechnikos nešiojimui, asortimentą. Reikalingas Macbook Air 13 dėklas? Ieškote patogaus krepšio ar kuprinės kompiuteriui su 14, 15,6 ar net 17 colių įstrižaine, kur lengvai sutalpintumėte ir dokumentus? Esate reikiamoje vietoje!

Klasikiniai, stilingi verslo klasės odiniai portfeliai ir kompiuterių krepšiai (Fujitsu, Lenovo) sėkmingam verslininkui ar verslininkei leis sukurti dar geresnį ir įsimintinesnį įspūdį verslo susitikimo metu. 

Norintiems lengvo ir stilingo kompiuterio dėklo pasiūlysime įvairių spalvų, dydžių (pagal kompiuterio ekrano įstrižainę), skirtingais užsegimais kompiuterių dėklų, kurie lengvai tilps į jūsų mėgstamiausią kuprinę ar krepšį. 

Vertinantiems patogumą ir nuolat skubantiems, rekomenduojame rinktis patogias, ergonomiškas kuprines kompiuteriams, kurios turi specialų paminkštintą skyrių jūsų kompiuteriui ar planšetei bei amortizuoja smūgius, jeigu netyčia numestumėte kuprinę ant žemės. 

Siūlome ir itin kokybiškus bei tvirtus verslo klasės kelioninius lagaminus (Thule, Port Designs, Targus) su kuriais galėsite saugiai transportuoti savo išmaniuosius įrenginius ir kompiuterius. 

Fotografijos profesionalams atrinkome išskirtinius Cullman ir kitų gaminotojų krepšius ir dėklus fotoaparatams. Kuprinės ir deklai fotoaparatams ir objektyvams turi ypatingai aukštą apsaugos lygį (paminkštinti, švelnia medžiaga iškloti skyriai, efektyviai amortizuoja smūgius), daug skyrių visoms reikalingoms detalėms ir objektyvams, bei patikimai apsaugos jūsų fototechniką tiek nuo drėgmės, tiek nuo temperatūros svyravimų. Mūsų klientų ypatingai mėgstamos patikimos ir stilingai atrodančios Vanguard, Nest Diverse, Rivacase kuprinės fotoaparatams ir objektyvams. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.