pristato:

Burnos higienos priemonės

Rinkitės pagal kategoriją

Populiariausi elektriniai ir ultragarsiniai dantų ir tarpdančių šepetėliai, burnos irigatoriai suaugusiems ir vaikams

Gražios šypsenos ir sveikų dantų garantas - kruopšti burnos ir dantų higiena, kurią padės užtikrinti profesionalus elektrinis dantų šepetėlis. Kodėl vis daugiau klientų renkasi elektrinį dantų šepetėlį? Štai keletas pagrindinių priežasčių:

  1. Elektriniu dantų šepetėlių efektyviau pašalinsite apnašas nuo dantų, nes jis gali atlikti iki 62 000 šerelių judesių per minutę (priklauso nuo modelio). Geriausi elektrinių šepetėlių modeliai pašalina iki 100% dantų apnašų, lyginant su įprastu dantų šepetėliu, taigi, būsite ramūs ne tik dėl užtikrintos dantų higienos, bet ir dėl ilgai išliekančio gaivaus burnos kvapo. 
  2. Elektrinis šepetėlis geriau masažuoja dantenas (jų nepažeisdamas) ir užtikrina jų gerą būklę, tad užkertamas kelias įvairioms dantenų ligoms. 
  3. Dauguma elektrinių dantų šepetėlių turi laikmatį, tad būsite tikri, kad dantis valote pakankamai laiko, t.y. bent dvi minutes. 
  4. Kai kurie elektrinių šepetėlių modeliai turi spaudimo sensorių ir praneša jums (suvibruodami), jeigu per stipriai spaudžiate šepetėlio šerelius, tad išvengsite dantenų pažeidimo. 
  5. Nešiojate dantų tiesinimo breketus? Užtikrinti tikrai efektyvų dantų, tarpdančių išvalymą jums padės elektrinis ultragarsinis dantų šepetėlis bei irigatorius.   

Pirmi.lt elektroninės parduotuvės asortimente rasite įvairių dantų šepetėlių tiek suaugusiems, tiek vaikams. Reikalingas elektrinis, ultragarsinis, dantis balinantis, vieno danties ar tarpdančių valymo dantų šepetėlis ar irigatorius? Peržiūrėkite mūsų siūlomą asortimentą ir tikrai rasite sau tinkamiausią variantą, pagal įvairias išmaniąsias funkcijas ir optimalią kainą:

  • Elektriniai ultragarsiniai dantų šepetėliai (Philips Sonicare, Oral-B Genius, Panasonic, Eta).
  • Elektriniai tarpdančių šepetėliai. Kliniškai patvirtinti rezultatai: jie tokie pat efektyvūs kaip ir tarpdančių siūlas; naudojant šį šepetėlį išvalomos sunkiai pasiekiamos tarpdančių vietos, sumažėja dantenų kraujavimas, ženkliai pagerėja dantenų būklė. 
  • Dantų irigatorius. Burnos irigatorius – tai paprastesnis būdas tarpdančių valymui. Jis purškia siaurą, stiprią aukšto slėgio vandens srovę, taip išvalydamas dantenas ir tarpdančius. Tokiu būdu pašalinamos visos apnašos, maisto likučiai ir bakterijos, kurios sukelia dantų ėduonį ir kitas dantenų ligas. 

Šiuolaikiniai elektriniai dantų šepetėliai yra pakraunami, daugelis jų turi talpią bateriją, tad visiškai jį įkrovus, šepetėlis jums veiks apie 2 savaites (jeigu naudosite jį kaip rekomenduojama: ryte ir vakare). Taipogi, jeigu dažnai keliaujate, jums turėtų patikti elektriniai dantų šepetėliai, parduodami kartu kelioniniu dėklu, kuris ne tik apsaugos Jūsų dantų šepetėlio šerelius nuo dulkių ir nešvarumų, bet ir atliks pakrovėjo funkciją.

Kai kurie dantų šepetėlių modeliai turi belaidę pakrovimo funkciją - juos tereikia įdėti į tam skirtą specialią stiklinaitę arba laikiklį ir jie iš karto pradeda krauti savo bateriją.

Elektrinių ultragarsinių dantų šepetelių galvutes rekomenduojama keisti kas 3 mėnesius, kurias irgi galite įsigyti pirmi.lt el. parduotuvėje. Išsirinkite sau tinkamiausią elektrinį dantų šepetėlį pagal šerelių minkštumą, jo atliekamas funkcijas ir kainą.  

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.