pristato:

Barzdos priežiūra

Rinkitės pagal kategoriją

Elektrinės barzdaskutės, barzdakirpės ir viso kūno plaukelių šalinimo mašinėlės bei jų priedai

Daugeliui vyrų ryto rutina yra barzdos skutimas, kuris, šiuolaikinių skustuvų dėka, tampa vis greitesnis ir mažiau erzinantis veido odą. Elektrinio skustuvo dėka pavyks nusiskusti greitai ir išvengiant odos įbrėžimų ar sudirginimų. 

Į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis barzdaskutę?

  1. Elektrinės barzdos skutimo mašinėlės tipas ir jūsų odos tipas. Barzdaskutės paprastai būna dviejų veikimo principų: su rotacinėmis galvutėmis arba su tinkleliu. Barzdaskutes su rotacinėmis galvutėmis rekomenduojama rinktis storesnių, kietesnių ir ilgesnių plaukų savininkams, kuriems tenka įdėti nemažai pastangų skutimosi metu. Jeigu jūsų oda jautresnė, o plaukeliai plonesni, jums puikiai tiks skutimosi mašinėlė su peiliukais ir tinkleliu, kad pakaktų vos vieno prisilietimo prie odos. Primename, kad mūsų parduotuvėje rasite ne tik šių tipų skutimosi mašinėles, bet ir atsargines jų dalis ir priedus: rotacines galvutes, barzdaskutės antgalius, atsarginius peiliukus ir tinklelius pakeitimui. 
  2. Barzdaskutės baterija. Geriausios barzdaskutės turi greito įkrovimo funkciją, tad ją pilnai pakrausite vos per vieną valandą, o efektyvaus ir galingo ličio jonų akumuliatoriaus dėka galėsite daugiau kartų nusiskusti vienu įkrovimu. Dauguma modelių turi skystųjų kristalų ekraną, kuriame rodomas akumuliatoriaus lygis, tad visada žinosite, kada laikas pakrauti savo elektrinį skustuvą. 
  3. Funkcionalumas. Rinkdamiesi barzdaskutę, atkreipkite dėmesį, ar su ja galimas tik sausas skutimasis, ar ir drėgnas. Jeigu jūsų elektrinis skustuvas tinkamas „šlapiam” skutimuisi, tai reiškia, juo galėsite naudotis duše, taipogi skutimosi metu naudoti specialius skutimosi gelius, o jo priežiūra bus ypač paprasta, nes galėsite jį tiesiog nuplauti po tekančiu vandeniu. 
  4. Laidinis ar belaidis. Kiekvienas tipas turi savų minusų ir savų pliusų, tad apsispreskite pagal savo poreikius. Laidiniai elektriniai skustuvai niekada neišsikraus ir patikimai atliks savo funkciją. Bet belaidė barzdaskutė suteikia judėjimo laisvę ir skutimosi metu nevaržo jūsų judesių. 
  5. Ar barzdaskutė turi papildomų priedų? Plaukų šukos/antgaliai, įvairūs antgaliai ausų ir nosies plaukelių kirpimui, ūsų formavimo antgaliai, antgalis žandenoms - visa tai tikrai pravers šiuolaikiniam vyrui, kuriam rūpi jo išvaizda ir asmens higiena. 

Mūsų el. parduotuvėje siūlomas ne tik platus barzdaskučių bei jų priedų pasirinkimas. Pas mus rasite ir galingų elektrinių barzdakirpių, kad galėtumėte puoselėti savo barzdos grožį namuose. Siūlome barzdos kirpimo mašinėles su skirtingais antgaliais (įvairaus ilgio plaukeliams), įvairiais kirpimo nustatymais, pakraunamas, belaides, su ličio jonų baterijomis. Klientų ypatingai vertinamos universalios Philips barzdakirpės, kurias labai lengva prižiūrėti (jos yra plaunamos vandeniu), turi skirtingus antgalius ne tik barzdos, bet ir viso kūno plaukelių kirpimui (ausų, nosies plaukelių kirpimui, intymių vietų depiliacijai, yra labai greitai pakraunamos, bei veikia net iki 5 valandų.

Apsižvalgykite pirmi.lt parduotuvėje ir išsirinkite sau tinkamiausią barzdos ir kitų kūno vietų plaukelių kirpimo mašinėlę. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.