Elektriniai paspirtukai ir priedai

Rinkitės pagal kategoriją

Kokybiški ir patvarūs elektriniai paspirtukai manevringam ir greitam judėjimui mieste

Jeigu ieškote smagaus ir aplinkai draugiško būdo kaip keliauti mieste, tuomet elektrinis paspirtukas gali būti tobulas pasirinkimas jums. Su elektriniu paspirtuku jūs lengvai pasieksite bet kurį miesto kampelį, be to, praleisite daugiau laiko gryname ore. Jų vairavimui nereikia teisių, tad jie tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Kadangi jie yra varomi elektra, jūs prisidedate prie oro taršos mažinimo mieste. 

Su elektriniu paspirtuku pamirškite dūsinančias miesto spūstis ir galvos skausmą dėl parkavimo vietų. Šokite ant paspirtuko ir keliaukite, kur tik panorėsite. Net jeigu Lietuvos orai nelepina ir mus dažnai aplanko lietus, nesijaudinkite, elektrinis paspirtukas yra apsaugotas nuo drėgmės, tad pasieksite savo kelionės tikslą greitai ir saugiai (tereikia pasirūpinti tinkama apranga). Taipogi, elektrinio paspirtuko kaina ir išlaikymas yra ženkliai pigesni nei automobilio, tad jeigu jums reikalinga ekonomiška transporto priemonė mieste, nedvejokite ir išsirinkite sau tinkamiausią elektrinį paspirtuką. 

Keletas patarimų, į ką atkreipti dėmesį prieš perkant elektrinį paspirtuką:

  1. Naudojimo dažnumas. Pirmiausiai įsivertinkite, kaip dažnai naudositės elektriniu paspirtuku. Jeigu planuojate juo kasdien vyktį į darbą ar mokslus, tuomet jums reikalingas galingas elektrinis paspirtukas su didele baterijos talpa. Tačiau jei perkate paspirtuką pramogoms ir retoms kelionėms, galite rinktis pigesnį, ne tokį galingą paspirtuką.  
  2. Rėmas / svorio (apkrovos) limitas. Elektrinio paspirtuko apkrovos limitas priklauso nuo rėmo tvirtumo. Visi paspirtukai atlaiko suaugusio žmogaus svorį, bet kai kurie yra tvirtesni ir gali atlaikyti iki 120 ar net 150 kg apkrovą. Klientų tarpe populiariausi paspirtukai yra su maksimalia 100 kg apkrova, bet mes taipogi galime pasiūlyti elektrinių paspirtukų, skirtų suaugusiems iki 120 kg. Daugelio paspirtukų rėmas yra sulankstomas, todėl juos patogu persinešti į kitą vietą. Tačiau prieš pirkdami paspirtuką išsiaiškinkite, ar jis lengvai susilanksto ir išsilanksto, bei koks jo svoris, kad nebūtų sunku jo neštis. Taigi, rinkdamiesi elektrinį paspirtuką, atkreipkite dėmesį, kaip ilgai užtruktumėte jį sulankstydami ir ar dažnai teks jį nešti rankoje ar ant peties. 
  3. Nuvažiuojamas atstumas. Kitas svarbus faktorius, renkantis elektrinį paspirtuką yra atstumas, kurį nuvažiuotumėte su pilnai pakrauta baterija. Skirtingi paspirtukų modeliai nuvažiuoja skirtingus maksimalius atstumus, todėl palyginkite keletą jų ir pasirinkite paspirtuką, kurio pakaks nuvažiuoti jūsų planuojamus atstumus mieste. 
  4. Baterijos talpa. Baterijos talpa glaudžiai susijusi su nuvažiuojamu maksimaliu atstumu. Skirtingų modelių paspirtukų baterijų veikimo diapozonas gali būti nuo 40 min. iki kelių valandų. Baterijos veikimas taipogi priklauso ir nuo to, kokiu reljefu yra važiuojama (ar kilsite į įkalnes), koks yra važiavimo stilius bei nuo vairuotojo svorio. Paprastai kiekvienas paspirtukas turi ekraną, kuriame galite stebėti akumuliatoriaus lygį. Na, o norėdami išsirinkti paspirtuką, kuris nuvažiuotų kuo didesnius atstumus, rinkitės tokį, kurio akumuliatorius turi didesnę talpą (Ah).
  5. Ratų padangos. Elektriniai paspirtukai turi dviejų rūšių ratus: pneumatinius (pripučiamus) ir pilnavidurius, gumos masės ratus. Kai kurie paspirtukų modeliai turi priekinius pneumatinius ratus, o gale pilnavidurius. Pilnaviduriai ratai yra gaminami iš tvirtos gumos, tad visada būsite ramūs, kad jų nepradursite. Pneumatinių arba pripučiamų ratų privalumas tas, kad jie rieda „minkščiau”, prisitaiko prie kelio paviršiaus ir sugeria smūgius, kuriuos sukelia kelio nelygumai. Paspirtukų ratai būna kelių skirtingų dydžių, bet norint stabilesnio važiavimo nelygiu keliu, rekomenduojame rinktis elektrinį paspirtuką dideliais ratais. 

Pirmi.lt el. parduotuvėje galite pasirinkti tradicinį stovimą elektrinį paspirtuką, arba sėdimą, kad keliautumėt dar patogiau. Rasite paspirtukų skirtų ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Mažiesiems siūlome ir platų įprastų (ne elektrinių) paspirtukų pasirinkimą, tokių žinomų gamintojų kaip Globber (Evo 5in1 ir kt.), bei balansinius dviračius. 

Reikalingos elektrinių paspirtukų dalys ir priedai? Ieškote tvirto ir patikimo šalmo, kad kelionės elektriniu paspirtuku būtų saugios? Esate tinkamoje vietoje, nes pirmi.lt el.parduotuvėje rasite ir tai. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.