Auto, moto prekės

Rinkitės pagal kategoriją

Populiariausi automobiliniai išmaniųjų įrenginių pakrovėjai ir  elektromobilių įkrovimo stotelės ir kabeliai

Kad Jūsų išmanieji įrenginiai veiktų ir kelionių metu, Jums būtinai reikia turėti automobilinį įkroviklį (pakrovėją). Automobilinis kroviklis - tai patogus ir praktiškas prietaisas, kuris turi būti kiekviename automobilyje. Siūlome greito krovimo auto pakrovėjus su populiariausiomis USB-A ir USB-C tipo jungtimis. Daugelis pakrovėjų turi abi šias jungtis (arba dvi USB-A ar USB-C jungtis), kad galėtumėte vienu metu patogiai pakrauti du įrenginius. Kroviklių šviesos indikatoriai praneš, kad jūsų išmanusis telefonas ar kompiuteris yra tinkamai kraunami.

Kelionės automobiliu metu patogumo suteiks greito krovimo belaidis automobilinis įkroviklis, kuris pakraus jūsų išmanųjį telefoną infraraudonųjų spindulių pagalba („Qi“ belaidė technologija). Daugiau jokio dėmesio blaškymo vairavimo metu - tiesiog greitai įstatykite savo išmanųjį telefoną į įkroviklio laikiklį ir jūsų telefonas jau kraunasi.

Pirmi.lt el. parduotuvėje rasite ir žinomų gamintojų elektromobilių įkrovimo kabelių bei elektromobilių krovimo stoteles. Deltaco elektromobilių įkrovimo stotelės namams pasižymi optimaliu kainos ir kokybės santykiu. Jos užtikrina maksimalų saugumą ir patogumą įkraunant elektromobilį namuose ar darbe, tad jeigu jūsų sekantis pirkinys yra elektromobilis, siūlome pasidomėti ir šiomis kompaktiškomis krovimo stotelėmis. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.