pristato:

Smulki virtuvės įranga

Rinkitės pagal kategoriją

Itin platus smulkios virtuvės įrangos ir technikos pasirinkimas - žinomų gamintojų kokybiškos prekės internetu už itin gerą kainą. Išsirinkite reikiamą prekę iš šių kategorijų:

Mikrobangų krosnelės. Įmontuojamos į baldus ir laisvai pastatomos mikrobangų krosnelės. Galite išsirinkti krosnelę su griliu, su konvekcija, ir kitomis įvairiomis funkcijomis, kurios palengvins maisto gaminimą.  

Griliai. Kokybiški, nesvylančios dangos elektriniai griliai sveikiems patiekalams, ruošiamiems be aliejaus. Pakeiskite savo gaminimo įpročius ir mėgaukitės dailėjančiomis kūno linijomis su šiuo naudingu virtuvės prietaisu. Grilių kategorijoje rasite ir klientų itin mėgstamas Kamado lauko kepsnines, kuriose visiems pavyksta paruošti itin sultingus ir gardžius kepsnius. 

Konvekcinės krosnelės. Šios itin kompaktiškos konvekcinės krosnelės leis jums gaminti gardžiausius patiekalus be jokių riebalų. 

Plakikliai (blenderiai, mikseriai). Siūlome Bosch, Gorenje, Braun, Tefal ir kitų žymių gamintojų rankinius ir pastatomus plakiklius, skirtus patogesniam ir greitesniam patiekalų gaminimui. Akimirksniu suplakite kiaušinių baltymus iki standžių putų, idealiai išmaišykite tešlą pyragui, blenderiu sutrinkite uogas šaldymui vos per kelias minutes. Pas mus rasite plakiklius su įvairiais papildomais priedais (indais, skirtingais antgaliais), skirtingų galingumų ir greičių (iki 12 greičių), kad šis nedidelis prietaisas patenkintų visus jūsų maisto gaminimo norus. 

Maisto produktų pjaustyklės. Greitai supjaustykite duonos gaminius, mėsą ir kitus maisto produktus nepriekaištingai vienodo dydžio riekelėmis ir gabalėliais. 

Peilių galąstuvai. Čia rasite tradicinius peilių galąstuvus ir elektrinius galąstuvus greitam ir užtikrintam peilių galandimui. Jus taip pat gali sudominti ir daugiafunkcinis galąstuvas, kuris atlieka ir atidarytuvo funkciją. 

Maisto atliekų smulkintuvai. Pamirškite užsikimšusią virtuvės kriauklę visiems laikams. Ieškote kokybiško ir patikimo po plautuve montuojamo maisto atliekų smulkintuvo? Rekomenduojame visame pasaulyje pripažintą kokybišką InSinkErator smulkintuvą, kuris tarnaus jums daugelį metų dėl savo inverterinio variklio ir nerūdijančio plieno smulkinimo sistemos dalių. Pas mus rasite ir į stalviršį įmontuojamus pneumatinius maisto smulkintuvų įjungimo/išjungimo mygtukus. Smulkintuvą greitai ir lengvai pajungsite patys dėl jo itin paprastos montavimo sistemos, tad jums belieka išsirinkti tinkamą modelį ir užsisakyti jį internetu. 

Virtuvės plautuvės ir maišytuvai. Įvairių formų nerūdijančio plieno arba akmens masės vokiškos Blanco plautuvės, šalia kurių galite priderinti ir atskirai įmontuojamą nuvarvėjimo padėklą (Attika 60-T), kuris pravers plaunant daržoves, vaisius, bei suteiks modernų stilių jūsų virtuvei. Išsirinkę plautuvę, apsižvalgykite ir mūsų vandens maišytuvų asortimente - siūlomi to paties gamintojo - Blanco - virtuviniai maišytuvai padės sukurti vientisą stilių jūsų virtuvėje, nes plautuvės ir maišytuvo spalva tobulai derės tarpusavyje. Čia rasite tiek retro, tiek ir minimalistinio stiliaus vandens maišytuvų, su ištraukiamu snapeliu arba be jo. 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.