Mikrofonai ir priedai

Rinkitės pagal kategoriją

Platus mikrofonų pasirinkimas internetu: laidiniai ir belaidžiai; dainavimui, karaoke ir žaidimams; mini mikrofonai

Mikrofonai vaidina ypatingai svarbų vaidmenį, kai norime, kad gyvo garso renginiai ar audio įrašų projektai būtų sėkmingi. Jie naudojami prezentacijų metu, muzikiniuose pasirodymuose, interviu, vaizdo įrašų garso įrašymui ir daugeliu kitų atvejų. Norėdami išsiaiškinti, kuris mikrofonas Jums labiausiai tinka, turite tiksliai įvardinti, kam naudosite mikrofoną.

Skirtingose situacijose (pokalbio įrašymui, vokalui, gyvo garso koncertui, bendriniam garsui ir pan.) reikalingi skirtingi mikrofonai, nes jie visi turi skirtingas charakteristikas, tokias kaip mikrofono jautrumas, dažnio atsakas, kryptingumo charakteristika, galimybė pašalinti nepageidaujamą aplinkos triukšmą, laidinis ar belaidis ir kt.

Skirtingi mikrofonų tipai

  • Dinaminiai mikrofonai

Dinaminis mikrofonas yra puikus universalus pasirinkimas, tinkantis daugeliui garso įrašymo projektų ir gyvo garso pasirodymams. Šie mikrofonai yra mažiau jautrūs aplinkos triukšmu. Jie dažniausiai naudojami tose vietose, kur yra tikėtini pašaliniai garsai: biuro darbas, ventiliacijos ūžimas, pravažiuojančių automobilių triukšmas, ir pan. Taipogi, juos rekomenduojame rinktis, jeigu patalpa, kurioje naudosite dinaminį mikrofoną, nėra apdorota akustiškai - tokiu atveju garso įraše išvengsite nemalonaus aidinčio „kambario“ garso.

Pirmi.lt el. parduotuvėje parduodami patikimi, žinomų gamintojų dinaminiai mikrofonai: vokaliniai Shure mikrofonai, profesionalų ir mėgėjų itin vertinami Sennheiser mikrofonai (tiek laidiniai, tiek belaidžiai, dinaminiai USB mikrofonai), studijiniai Audio Technica mikrofonai ir kt.

Kokia yra dinaminių mikrofonų kaina? Jų kaina prasideda nuo 44 eurų (Audio Technica), ir galite būti tikri, kad už šią sumą gausite patikimą ir kokybišką mikrofoną, kuris tarnaus ne vienerius metus.  

  • Kondensatoriniai mikrofonai

Kondensatoriniai mikrofonai yra brangesni už dinaminius mikrofonus dėl savo sudėtingesnės konstrukcijos. Jų membrana yra kondensatorinė ir ji skirtingai priima ir apdoroja garsą, nei tą daro dinaminiai mikrofonai.

Kondensatoriniai mikrofonai duoda geresnį tembrą, ir juos rekomenduojame naudoti akustiškai sutvarkytoje patalpoje.  Šie mikrofonai yra ypatingai jautrūs garsams, įrašo ir perduoda natūralų garsą, net jeigu jis yra aukštuose dažniuose.

Jeigu norite išskirtinės garso kokybės savo gyvo garso koncerte ar įrašų studijoje rekomenduojame rinktis kondensatorinį mikrofoną, kuris puikiai tiks tiek dainavimui, tiek muzikos instrumentų skleidžiamų garsų įrašymui. Pirmi.lt el. parduotuvėje parduodami aukštos kokybės Shure, Audio Technica, Rode, Razer ir kt. gamintojų mikrofonai už itin patrauklią kainą.   

Kuris mikrofonas geriau? Belaidis ar laidinis? 

Be abejonės, belaidžiai mikrofonai daugeliui yra patogesni, nes jį naudodami galite laisvai judėti ir nesate ribojami laido. Vis dėlto, nepamirškite, kad naudojantis belaidžiu mikrofonu, garsą gali iškraipyti aplinkiniai radio dažniai. Taigi, jeigu mikrofonu naudositės aplinkoje, kurioje yra daug trikdžių (pvz. elektros laidai virš galvos, radio dažniai), tuomet rinkitės laidinį mikrofoną.   

Prisegami ir mini mikrofonai

Prisegami mikrofonai - itin patogus būdas įrašyti garsą, kai kalbančiajam reikia laisvų rankų, jis yra veiksme, ar nutolęs nuo garsą įrašančio įrenginio (video kameros, kompiuterio ir pan.). Prisegamiems mikrofonams naudojamos bevielės mikrofonų sistemos, kurias sudaro prisegamas mikrofonas, prisegami siųstuvai ir garsą priimantis imtuvas. Geri mūsų klientų atsiliepimai lydi ypač populiarią dvikanalę Rode mikrofonų sistemą „Rode Wireless Go II”, kurios pagalba galite įrašyti garsą iš dviejų kalbančiųjų. 

Mini mikrofonai - tai kompaktiški, lengvai naudojami ir įdiegiami USB mikrofonai, kurie perteikia nepriekaištingą garso kokybę, prilygstančią įrašų studijos lygiui. Pavyzdžiui, mūsų siūlomi Rode mini mikrofonai perduoda aiškų profesionalios kokybės garsą tiesiai į kompiuterį ar planšetinį kompiuterį - tai puikus pasirinkimas kompiuterinių žaidimų žaidėjams, internetinių laidų transliuotojams, muzikantams ir turinio kūrėjams, kurie nori, kad juos klausytojai girdėtų aiškiai ir kaip įmanoma natūraliai.  

Karaoke mikrofonai

Suteikite savo vakarėliui ar laisvalaikiui dar daugiau malonių potyrių su daugiafunkciniu karaoke mikrofonu! Juos rasite pirmi.lt parduotuvės kategorijoje „Linksmos dovanos“.

 

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.