Grotuvai

Rinkitės pagal kategoriją

Patefonai, DVD grotuvai, nešiojami grotuvai - įsigykite internetu pigiau!

Pirmi.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių grotuvų pagal savo poreikius ir numatytą biudžetą. Muzikos mylėtojams siūlome platų nešiojamų grotuvų ir patefonų pasirinkimą, o kokybiško vaizdo gerbėjams - DVD ir  Blu-ray vaizdo grotuvus.

Vinilinių plokštelių grotuvai arba patefonai - gero, kokybiško analoginio garso mylėtojams. Siūlome tiek analoginius plokštelių grotuvus, tiek ir mikrosistemas, kuriose galėsite klausytis ne tik muzikos iš vinilinių plokštelių, bet ir iš CD, radijo ar mėgstamų dainų iš USB rakto. 

Ko reikia, kad galėtumėte naudotis patefonu? Pirmiausiai išsiaiškinkite, ar jame jau yra įmontuotas fonokorektorius (angl. „phono preamplifier“ arba „preamp“). Jeigu šios funkcijos nėra, tai tuomet jį reikės papildomai įsigyti. Tuomet fonokorektorius sujungiamas su stiprintuvu, o į šį jungiami kolonėlių laidai. Kai kurios kolonėlės yra su integruotu stiprintuvu (angl. „amplifier” arba „amp”) (pvz.  Microlab , Edifier ir kt.), tad jas galima iš karto jungti į fono korektorių, arba tiesiai į patefoną, jei šiame jau yra integruotas fonokorektorius.

Su laiku reikia pakeisti susidėvėjusią patefono galvutę su adata. Paprastai vienos adatėlės užtenka maždaug 1000 muzikos klausymo valandų, o po to ją rekomenduojama pakeisti, nes atbukusi adata gadina vinilines plokšteles. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kokybiškas Audio Technica galvutes su adata už itin patrauklią kainą. 

Patefonas biure? O kodėl ne! 

Sukurkite išskirtinę aplinką savo biure, įrengdami muzikos kampelį, kuriame įsikurtų stilingas patefonas ir mėgstamos muzikos plokštelių kolekcija, atskleidžianti jūsų ar jūsų įmonės dvasią. Primena kultinį serialą „Suits“? Galbūt. Bet tai tikrai nėra blogai.

Nešiojami grotuvai

MP3 grotuvai, CD grotuvai. Įsikelkite mėgstamiausią muziką į nešiojamą MP3 ar MP4 grotuvą ir klausykite jos keliaudami, aktyviai pramogaudami arba sportuodami. Šie grotuvai yra nedideli, lengvi ir atsparūs sutrenkimams ar netgi vandeniui. O jeigu turite mėgstamos muzikos kompaktinių diskų kolekciją, neribokite savęs ir klausykite mylimiausių dainų nešiojamo CD grotuvo pagalba. 

 

DVD ir Blu-ray grotuvai

Tai stacionarūs vaizdo grotuvai kurie užima labai nedaug vietos lentynoje prie televizoriaus. Šiuos grotuvus renkasi tie kurie mėgsta žiūrėti aukštos kokybės ir garso filmus namuose. Mūsų siūlomų Sony ir Philips DVD ir Blu-ray grotuvų kaina nėra didelė, prasideda vos nuo 35 eurų. Net ir pigiausiuose modeliuose Jūs rasite visas reikalingas funkcijas (greitinimas/lėtinimas, nuotraukų prezentacija ir pan.)  ir galėsite lengvai atkurti filmus, muziką, nuotraukas iš kompaktinių diskų bei USB atminties rakto.

Šie grotuvai atkuria įvairius formatus: CD-R / RW, DVD+RW / +R / +R DL, DVD-RW / -R / -R DL, , JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC ir linijinį PCM). Kai kurie vaizdo grotuvai turi ir integruotą Wi-Fi funkciją, todėl gali sklandžiai atkurti interneto laidas ir laikmenas „Full HD“ raiška.

Užsisakykite pageidaujamą vaizdo, garso grotuvą ar patefoną internetu ir gaukite jį tiesiai į namus vos po kelių dienų - taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko!

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.