Garso kolonėlės

Rinkitės pagal kategoriją

Aukštos kokybės garso kolonėlės internetu

Pirmi.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausias garso kolonėles už itin gerą kainą: nešiojamos kolonėlės, HI-FI garso kolonėlės (bosinės arba žemų dažnių, analoginės, pastatomos ant grindų arba lentynų), aktyvios kolonėlės (su integruotu stiprintuvu), garso  sistemos, kompiuterių kolonėlės, belaidės Bluetooth kolonėlės, koncertinės, profesionalios garso kolonėlės, garso kolonėlės namams ir t.t.

Nešiojamos kolonėlės - vienos populiariausių mūsų klientų tarpe, ypatingai jaunimo, nes jos suteikia laisvę klausytis mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Pas mus galite įsigyti itin nedideles, įvairaus dizaino ir spalvų kišenines garso kolonėles, kurios, nors ir mažos, bet pasižymi itin švariu, garsiu ir kokybišku garsu. Nemažai kolonėlių yra atsparios drėgmei, tad galite drąsiai neštis tokią kolonėlę į paplūdimį ar į lauką lyjant lietui - jai nieko nenutiks.

Nešiojamų kolonėlių kategorijoje rasite ir didesnes garso kolonėles su ratukais bei ištraukiama rankena patogiam transportavimui. Jos turi talpų akumuliatorių (tad gali veikti net iki 24 val.) ir dažniausiai net ir besikeičiantį spalvotą apšvietimą bei mikrofoną, tad garantuotai surengsite puikų vakarėlį kad ir kur bebūtumėte. Jūsų tikrai nenuvils žinomų gamintojų nešiojamos kolonėlės, kurias rasite pirmi.lt asortimente: Sony, Gembird, Muse, N-Gear, Energy System, ir kt.

Įvyko nenumatyta klaida. Spauskite „Perkrauti“ ir atlikite operaciją iš naujo arba parašykite mums.